Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka

Sestava
Mašek, Jeleček - Matušina, Coufal, Macek, Rozsypal, Ševčík, Novotný, Vrbka, Melichar, Trnka, Solodarenko

V sobotu 26.3. jsme se za krásného slunečného počasí utkali ve Starém Městě s týmem Slovácka. Hrálo se na půlku hřiště, 7+1 s hrací dobou 3 x 30 minut.

V první třetině jsme byli více na míči a snažili jsme se o kreativní řešení herních situací, což nám vycházelo, dokázali jsme být nebezpeční a prosazovat se především v rychlých brejcích, ve druhé části se hra více srovnala, Slovácko dominovalo v kombinaci a technicko-taktickém řešení herních situací, my se i nadále dokázali prosazovat individuálně v obcházení a v součinnosti v mikrosituacích, což dokumentovalo i vyrovnané skóre. Ve třetí části nám pak došly síly a díky našemu náročnému stylu hry, nás pak soupeř již jasně přehrál, což dokázal vyjádřit gólově.

Trenéři Křeček, Talafa:

„S naším vystoupením jsme spokojení, kluci dokázali ukázat svůj potenciál, byli živelní, dařilo se nám především v mikrosituacích, první dvě třetiny jsme byli odvážní, zdravě agresivní a ochotní rychle přepínat. Kvalitu jsme předvedli především v obcházení, kreativním řešení herních situací a rychlých protiútocích. Ve třetí části jsme již pak nedokázali udržet intenzitu hry, v některých situacích jsme si počínali naivně a bláznivě, přesto musíme kluky ocenit za jejich přístup a entuziasmus, se kterým se v tomto zápase s kvalitním soupeřem prezentovali. Zajímavých výkonu s přidanou hodnotou bylo v našem dresu vícero. Již teď se těšíme na další trénink.“