U8: OP Rudíkov vs. FŠ Třebíč

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek F., Cejpek D., Vidlák, Jančok, Válek, Tomšíček, Jakubec, Hotový, Pelikán, Janata, Žahourek, Veselý, Vošmera, Foretník, Zeman, Sobotka, Zábrš,


V sobotu 21.5.2022 jsme zajížděli k dalšímu utkání OP do Rudíkova. Za krásného počasí na skvěle připraveném trávníku jsme si opět zahráli na dvou hřištích zároveň. I tentokráte se k utkání dostavilo 17 dětí, které jsme si rozhodili do dvou skupinek. Během 60 minut jsme si děti několikrát protočili na velkém (4+1) a malém (3+0) hřišti.

V utkání jsme chtěli navázat na předchozí témata z tréninků. Dětem se dařila rozehrávka/vyjetí od brankáře, 2/3 utkání jsme byli velmi aktivní při zisku míče. Tentokráte jsme dobře pracovali i s prostorovou orientací. Několikrát se nám podařila krásná individuální akce, děti se snažily o zajímává technická řešení v situacích 1vs1, 1vs2. I přesto, že jsme hráli proti starším a vyspělejším dětem často jsme byli v těchto situacích úspěšní.

Na druhou stranu jsme měli velké mezery v zakončení a v našem předbrankovém prostoru, kdy jsme chtěli řešit situace konstruktivně, ale často jsme o míč přišli a soupeř mohl dávat snadné branky.

Všechny děti zaslouží za vynaložené úsilí, aktivitu a snahu řešit jakoukoliv situaci fotbalově. Rodičům děkujeme za podporu a fandění!

Trenéři