U8 – Pohár mládeže v Brně

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Leština, Jančok, Kučerňáková, Urbanová, Janata, Krška, Válek, Vidlák, Vídenský, Falhar, Vérosta


Popis zápasu

V úterý 21.9.2021 se naše děti ročníku 2014 vydali na první velký turnaj a to na Pohár mládeže do Brna. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů.

Našemi soupeři byli kluci a holky ze Žďáru nad Sázavou, Znojma, Vyškova,  Svratky Brno a Sparty Brno.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na třech hřištích. Děti si vyzkoušely hru na branky o velikosti 5×2 metrů. Jednalo se tedy o další novou zkušenost, za kterou jsme nesmírně rádi.

Na turnaji jsme chtěli pokračovat v probíraných tématech z tréninku. Chtěli jsme se zaměřovat na situace, kdy jsme neměli míč. Kdo bude napadat hráče s míčem, co dělají ostatní, kde chceme získávat míč a co děláme po ztrátě míče. Bylo patrné, že se všichni zúčastnění velmi těší na samotnou hru.

Utkání proti Žďáru a Znojmu byla velmi podobná a vyrovnaná. Dařilo se nám získávat míč a chodit do protiútoku. V zakončení nám chyběla potřebná síla nebo klid při zakončení. V samotné hře jsme tentokráte nebyli tolik úspěšní v situacích 1vs1 z čeho pramenilo velké množství ztrát. Soupeři ve většině případů svoji možnost ke vstřelení branky využili.

V utkáních proti Svratce a Spartě Brno jsme zaostávali v pohybu, agresivitě, individuálních dovednostech a v neposlední řadě v zakončení. S dětmi jsme si obě utkání vyhodnotili a shodli se v čem bychom se mohli zlepšit, abychom se soupeři vyrovnali nebo je dokonce předčili.

Vítězem turnaje se bez jediné porážky stal tým Sparty Brno a druhé postupové místo obsadily děti ze Svratky. Soupeřům gratulujeme a budeme se těšit na další střetnutí.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci a těšíme se na další podobné akce.

Trenéři

U8 - Mladší přípravka "B"