U9: Další dva víkendy KP přípravek za námi

U9 - Mladší přípravka

Sestava
Aizman R., Buriánek, Havelka, Chudoba, Kloudová, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Pánková, Průšová, Rygl, Tománek, Urban, Válek J., Válek M., Vidlák, Vídenský.

Popis zápasu

„Hráli jsme ve Výčapech. První zápas jsme hráli proti Velkému Meziříčí. Byl jsem v bráně. Dal jsem gól. Vyhráli jsme 8:1. Druhý zápas jsme hráli proti Pelhřimovu. Dostali jsme 7 gólů!“

Hodnotil: Jáchym Nestrojil

Chotěboř vs SK FŠ Třebíč + Vrchovina

Sestava
Aizman R., Buriánek, Havelka F., Havelka J., Chudoba, Jonáš, Krajčovič, Kloudová, Malenová, Nestrojil, Přibil, Pánková, Rygl, Tománek, Urban, Válek, Vídenský.

Uplynulý víkend nás zavedl do Chotěboře, kde jsme se postupně utkali s Vrchovinou a domácí Chotěboří.

V těchto duelech jsme týmově pokračovali v tématu z dřívějších dob – jak rychle chci získat míč? Co dělám po ztrátě? K tomu jsme s jednotlivými dětmi řešili individuálně témata, která je zajímala, nebo která probrat bylo třeba.

K tématu, které jsme tentokrát řešili týmově, jsme se vrátili z jednoduchého důvodu, který jsme řešili i s rodiči na poslední schůzi. Oproti zimě, kdy jsme absolvovali nespočet kvalitně obsazených turnajů, díky čemuž jsme sehráli mnoho duelů s vyrovnanými soupeři, nás v soutěži KP přípravek (až na pár výjímek) nečekají soupeři s potřebnou kvalitou. Mnoho duelů nakonec dohráváme pouze ve 3 hráčích v poli (hledáme výzvy) a k dosažení kýženého úspěchu nám stačí málo. Byť kvalita dnešních soupeřů byla vyšší oproti jiným týmům ze soutěže, druhé poločasy těchto klání jsme stejně odehráli pouze se 3 hráči v poli. Nicméně v prvních poločasech, ve kterých jsme hráli v plném počtu, se nám poměrně dařilo naše společné zaměření plnit, je však potřeba vyhledávat „mimo systém“ soupeře, kteří na nás budou klást větší nároky a my tak budeme absolvovat více a více utkání, které nás budou posouvat dále.