U9 odehrála ve čtvrtek a v neděli KP přípravek

Seznam zápasů

Havlíčkův Brod vs SK FŠ Třebíč

U9 - Mladší přípravka

Sestava
Buriánek, Jančok, Nestrojil, Nosek, Přibil, Polovčík, Válek


Popis zápasu

Další kolo KP přípravek jsme odehráli na umělé trávě v Havlíčkově Brodě proti místnímu Slovanu.

Do prvního utkání jsme nastoupili velmi dobře, byli jsme aktivní a velmi dobře jsme reagovali na ztrátu míče, na což Havlíčkův Brod dokázal jen těžko hledat odpověď. Našel ji ale ve druhém utkání, kdy se oba tyto naše klady z prvního klání vytratily a najednou jsme byli překvapení, jak nám soupeř zvládl zatápět.

SK FŠ Třebíč vs Velká Bíteš + Humpolec

U9 - Mladší přípravka

Sestava
Buriánek, Havelka, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek


Popis zápasu

I neděle patřila fotbalovým hrátkám v rámci zápasů KP přípravek, když jsme tentokrát ve Výčapech přivítali kluky a holky z Velké Bíteše a Humpolce.

V úvodním dvojutkání jsme nastoupili proti dětem z Velké Bíteše, kterých zejména ze zdravotních důvodů nepřijelo mnoho. Smekám klobouk dolů před 4 našimi hráči ročníku 2014, kteří se nezalekli výzvy a vyměnili fošácký dres za dres Velké Bíteše, abychom byli schopní odehrát obě utkání. V tom jsme od začátku jasně dominovali, byli jsme odvážní v soubojích 1v1 a hýřili aktivitou. Převážně se hrálo na půlce soupeře, a to i přes fakt, že jsme celý druhý poločas odehráli se 3 hráči v poli.

Do utkání s Humpolcem jsme si aktivitu z předešlého utkání přenesli, avšak jen v začátku tohoto klání. Bohužel jsme velmi brzy právě v aktivitě výrazně polevili a najednou se nám hrálo o poznání hůře. Neskládali jsme však zbraně, rozhodně nám nelze upřít snahu a nadšení pro hru. Zejména konec přinesl několik zvratů v krátkých okamžicích za sebou a my tak získali další cenné zkušenosti do budoucna.