Pospíchal - Zerhau, Švéda, Michálek, Kryštof - Chvátal, Havlík, Orawski, Zahrádka, Vojáček - Hobza /Lavička: Fiala, Jurda, Holeček, Brabec, Matušina

Střelci
Hobza 3, Chvátal, Zerhau, Pospíchal

Popis zápasu

Další venkovní přípravné utkání jsme odehráli proti Žďáru nad Sázavou. Oproti Jihlavě U19 to byl test proti týmu hrajícímu stejnou soutěž. Od začátku přípravy, individuální i společné, kdy jsme se mohli scházet na hřišti, kluci odvádí skvělou práci a díky jejich přístupu lze každý trénink a zápas sledovat jejich velký progres. Tento zápas se nesl ve stejném duchu jako každý trénink od té doby, kdy jsem tento tým převzal jako hlavní trenér, to znamená odmakaný s přidanou fotbalovou kvalitou.

První poločas jsme dominovali míči, hráli dobře takticky v útočné i obranné fázi, poločasový výsledek 3:2 v náš prospěch byl však zklamáním. Hráči to napravili v poločase druhém, ve kterém přidali tři branky a žádnou už neobdrželi.

Další zápas odehrajeme proti Havlíčkovu Brodu, a to v sobotu 19. června, v 10:00 na stadionu v Borovině.