Ženy: Líšen B

Seznam zápasů

Líšeň vs SK FŠ Třebíč

- Ženy

Výsledek1. poločas
6 : 32 : 1

Sestava
Havlínová - Zubáková, Nováková, Košáková, Jurová I. - Dvořáková, Břinková, Mrňová - Machovcová, Slabá, Nosková

Střelci
Machovcová, Slabá, Mrňová

Popis zápasu

K utkání jsme odjížděli bohužel vinou několika zranění a různých dalších absencí (celkem 9) pouze v 11 hráčkách, což nás postavilo před novou zkušenost. I v takto nepříjemné situaci se dá vždy najít něco pro nás přínosného a tak jsme taky udělali a v utkání se zaměřili na to, jak hospodařit s energií, poznávat, kdy je vhodná chvíle jí vydávat naplno, kdy naopak omezeně, učili jsme se na hřišti fungovat kompaktněji bez míče (posuny do šířky a hloubky) a být mnohem klidnější na balónu a v kombinaci a v neposlední řadě to byla pro hráčky výzva v možnosti překonání svého nepohodlí, že i když nemohu, tak musím pořád hrát dál.

Holky se těchto úkolů nezalekly a svědomitě se je snažili plnit v průběhu celého utkání, které se hrálo na umělé trávě a ještě navíc pod žárem slunečních paprsků. V první polovině jsme měli problémy při přesunech na šířku, což jsme si v poločase probrali a v druhém se to velmi zlepšilo. Moc mě těší, že naše stoperky si i pod tlakem soupeře a strachu, že udělají chybu z které padně branka zkoušejí další nová řešení při rozehrávce, díky čemuž se zlepšují a zvyšují si jistotu při řešení těchto situací, to navíc při rozehrávce podporuje zlepšující se fungování našich středních záložníků, kterou v dnešním utkání podpořili dobrou souhrou v kombinaci, což vedlo k mnoha brankovým příležitostem. Do budoucna je třeba ještě vylepšit náš způsob hry v poslední útočné třetině hřiště, abychom byli efektivnější a vytvořené šance proměňovali. Samozřejmě, že naše hra má spoustu chyb, ale zlepšující trend je patrný, navíc máme v brance šikovné brankářky na které se můžeme spolehnout 🙂

před všemi holkami dnes smekám, každá se k výzvě postavila čelem a myslím, že v sobě dokázali objevit spoustu věcí, které netušili, že dokáží.

trenéři