U10: utkání s Kouty

Seznam zápasů

Kouty vs SK FŠ Třebíč

U10 - Starší přípravka "B"

Výsledek1. poločas
6 : 62 : 2

Sestava
Hanáková - Fiala, Kolman, Musil, Svoboda, Tomšíček, Záruba, Pudil, Koudela

Střelci
2x Musil, 2 Koudela, 1x Pudil a Kolman

Popis zápasu

Soupeř na nás vletěl aktivněji a zaslouženě vyhrál po 1/4 2:0. Nestihali jsme se přizpůsobit rychlosti soupeře a ani přepínaní z útoku do obrany. Hodně nás podržela brankářka „Sofie“, která chytila nespočet gólu při protiútocích soupeře. (chodili na nás často i 3 sami na brankářku). O pauze jsme se s dětmi dohodli, že se aktivita, „sluníčko“ a napadaní zlepší, a tak se stalo. 2/4 skončila 0:0. Bylo to hodně soubojové, kluci zjistili, že s lepším pohybem a aktivitou se dá se soupeřem hrát vyrovnaně. 3/4 Ta byla z naší strany nejlepší, vyhráli jsme ji 2:0 a soupeře jsme defakto nepustili k ničemu. V téhle části se nám povedlo hlavně zlepšit přepínaní z útoku do obrany. Soupeř, když už se dostal do nějaké šance, tak nás podržela naše výborná brankářka. 4/4 Jsme ze začátku zaspali. Brzy jsme prohrávali 0:3. A zdálo se, že odjedeme poráženi, naštěstí kluci trochu mákli a snížili na 2:3 (celkově 4:5). Když už jsme se nadechovali k vyrovnání, tak nám soupeř dal gól a najednou to bylo o 2 branky. Pote se podařilo kluky namotivovat k obratu a málem to vyšlo. Kluci snížili na 3:4 a neustále jsme kluky nabádali, aby se snažili utkání otočit, což se po následné obrovské aktivitě a touze podařilo. Ke konci utkání jsme ještě měli možnost zápas otočit výsledkově na svou stranu, ale rozhodčí zapískal konec utkání.

 

+/- ze zapasu

– přepínaní hráčů z útoku do obrany, ne úplně ideální obsazovaní hráčů, aktivita nebyla úplně taková, jakou bychom si představovali. Přepínaní z útoku do obrany, když kolikrat soupeř běžel ve větším poctu sám na gólmanku. Hodně spálených šancí – neni nutno dávat co největší ránu, ale střílet umístěné (mířené) střely.

 

+ že i když jsme vstoupili do zapasu opařeně, dokázali jsme svůj výkon zlepšit a vyrovnat se hře soupeře. Napadaní našich hráčů postupem času taky bylo dobry, soupeř se v jistých částech nemohl ani dostat za půlku a zakopával míče do autu. Zlepšující se přepínaní z útoku do obrany, oproti úvodu utkání + naše brankářka Sofie, která pochytala 10-15 gólu a navíc zlepšila aktivity za naší obranou(když jsme měli balon na soupeřově půlce, nestala brance).

trenéři