U9: KP přípravek proti Vysočině Jihlava

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Jihlava - dva zápasy

U9 - Mladší přípravka

Sestava
Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Pánková, Polovčík, Rygl, Urban, Válek J.


Popis zápasu

Po odloženém úvodním kole krajského přeboru přípravek jsme v neděli 12.9. poprvé nastoupili na „domácím“ hřišti ve Výčapech k prvním zápasům této soutěže, ve kterých jsme se střetli s družstvy Vysočiny Jihlava.

Všechna odehraná utkání byla bohatá na góly, celkově jich padlo 61! V podání malých fošáků a fošand mohli přítomní diváci vidět odvahu v soubojích 1 na 1 a mnohdy zajímavá řešení těchto situací proti převaze protihráčů. Naopak zaměřit bychom se dále měli na to, do jakého prostoru se v těchto situacích chceme s míčem dostávat.

Celkově se nám dařilo plnit zaměření na to, jakou reakci máme po ztrátě míče – kdo napadá? Co dělají ostatní hráči? Dalším tématem, které dlouhodobě v trénincích řešíme, je snaha pomoci svým kamarádům a kamarádkám v situacích, kdy mají míč. Jde mi nahrát? Neschovávám se „ve stínku“? I tady se postupnými krůčky snažíme zlepšovat, ale než se dostaví výsledky našeho snažení, musíme být trpěliví.

Velkou pochvalu zaslouží většina zúčastněných za to, jakým způsobem se vyrovnali s nedostatkem hráčů na dnešní zápasy a náročnými střídáními. Tyto děti se dnes chtěly zlepšovat a ukázat přítomným divákům, co v nich je a to se jim také povedlo. Úkolem pro příště pak je, aby se jednalo o všechny děti, které budou nominovány.

Trenéři Kabeláč a Havelka