Havlínová - Stoklasová, Roupcová, Nováková, Dvořáková, Benáčková, Jurová I., Zubáková - Břinková, Mrňová, Burdová, Chalupová - Konečná, Nosková, Slabá, Rohovská L., Jurová K., Ryglová

Střelci
Burdová, Mrňová

Popis zápasu

V sobotu 12.9. 2020 jsme odstartovaly podzimní sezónu a odehrály tak svůj první mistrovský zápas proti holkám z SK Líšeň. Utkání se odehrálo na hřišti TJ Spartak Třebíč. Z počátku bychom chtěly poděkovat Vám všem, kteří jste nás dorazili podpořit. Tribuna rozhodně nebyla prázdná a to nás nesmírně těšilo. Určitě nám to dodalo ještě větší motivaci! Děkujeme♥ Vzhledem k tomu, že se jednalo o první mistrovské utkání, pro některé holky to byl vůbec první zápas v životě, bylo jasné, že jsme byly nervózní a tréma hrála velkou roli. Nicméně jsme se tím nenechaly rozhodit a myslely jen na to, co je našim cílem – být na konci lepší než na začátku.

První polovina zápasu byla famózní. Opravdu šlo vidět, že jsme do toho šly všechny na plno a snažily jsme se na tom hřišti ukázat, co jsme se za tak krátkou chvíli dokázaly naučit. V první polovině padly celkem čtyři branky. Skórovala jak Líšeň, tak i my, Fošandy! V 11. minutě nám bohužel proklouzla líšeňská trojka a hostující hráčky se tak dostala do vedení na 1:0. Byly jsme lehce zaskočené, protože jsme do té doby většinu času měly míč na svých kopačkách, ale možná i díky tomuto gólu jsme byly namotivované ještě víc a nevzdaly to. To se nám vyplatilo a ve 24. minutě vyrovnává naše Fošanda Lenka Burdová na 1:1. Pět minut před koncem prvního poločasu padly zbylé dvě branky. Ve 40. minutě nám opět proklouzla líšeňská trojka a Líšeň se tak dostala na pár minut do vedení na 2:1. Fošandy se však nenechaly zaskočit a ve 45. minutě skóruje Zuzana Mrňová na 2:2.

Druhý poločas už nebyl tak povedený jako ten první. Pociťovaly jsme, že nám začínají docházet síly. Věděly jsme však, že nesmíme polevit. Určitě jsme měly spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnily a to nás ve výsledku stálo to, že to skončilo remízou. Nicméně pro nás je to obrovský úspěch a rozhodně by nás na začátku nenapadlo, že si ze zápasu vybojujeme aspoň jeden bod. NÁŠ PRVNÍ BOD. Opět si uvědomujeme, na čem musíme ještě zapracovat, ale s výsledkem a vůbec s celého zápasem jsme odcházely s pocitem, že jsme na tom hřišti nechaly maximum.