DOMČŮV SEN U11

Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka


Popis zápasu

V sobotu 4.9. jsme byli součástí turnaje v Brně. Turnaj s názvem DOMČŮM SEN se pravidelně pořádá jako charitativní akce ve spolupráci s nadací Krtek, která podporuje dětské onkologické centrum.

Ve skupině jsme na narazili na týmy: FC Baník Ostrava, FK Hodonín, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou, Svratka Brno.

V prvním zápase jsme se potkali s Baníkem. Zápas jsme prohráli 3:1, ale herně to bylo velice vyrovnané. Hráči byli aktivní a živelní.

V druhém zápase jsme hráli se Žďárem. Zápas skončil 2:1 v náš prospěch. V tomto zápase jsme navázali na aktivitu, kterou jsme měli proti Baníku a navíc jsme přidali i individuální akce.

V zápasech s Hradcem a se Svratkou Brno jsme udrželi aktivitu, ale velké problémy nám dělaly inkasované góly. Po obdržených gólech kluci nedokázali udržet nasazení a chvíli nám trvalo, než jsme se dostali zpět do hry.

Poslední zápas ve skupině byl s Hodonínem. Zápas jsme vyhráli 5:1. Hráči byli živelní a odvážní do soubojů 1 na 1. Naši hru zdobily krásné akce a góly.

Po obědové pauze na nás čekali ještě čtyři zápasy. V prvních dvou zápasech jsme se potkali s Frýdkem – Místkem a s Velkým Meziříčím. Po dlouhé pauze měli kluci ztuhlé nohy a dlouho nám trvalo, než jsme se do zápasů dostali. Oba tyto zápasy jsme prohráli, ale bylo vidět postupné zlepšování.

A to vyústilo ve zbývajících dvou utkáních. V prvním z nich jsme nastoupili proti brněnské Líšni, kde jsme ukázali touhu jít za hranici svých možností a i přes značnou únavu, se kterou se v této fázi turnaje ale musely vypořádat všechny družstva, jsme byli aktivnějším týmem. A když se k tomu přidala naše efektivita v zakončení, bylo z toho vítězství 2:1.

Poslední utkání turnaje jsme odehráli s Karvinou. Ačkoliv jsme do utkání nevstoupili příliš dobře a záhy jsme prohrávali 3:1, Fošáci nic nevzdali a utkání dokázali otočit zejména díky přímočarým individuálním akcím, na které soupeř nedokázal reagovat. Utkání, které divákům v krátkém čase nabídlo množství branek, skončilo nakonec naším vítězstvím 5:3.

V celkovém důsledku to znamená, že jsme na turnaji obsadili 10. příčku z celkových 18 účastníků. V průběhu turnaje byly patrné činnosti, na kterých v rámci tréninků pracujeme, za což všichni kluci zaslouží velkou pochvalu. Poděkování si také zaslouží rodiče, kteří s námi na turnaj cestovali a kluky tak v jejich snaze podpořili.

 

Křeček, Kabeláč