Hodnocení U11: Podzimní část sezóny 2022/2023

1) Čemu jsme věnovali v posledním půl roce nejvyšší pozornost v tréninkovém procesu?

Zpočátku jsme nejvyšší pozornost věnovali tomu, abychom se s dětmi navzájem co nejlépe poznali. Dalším důležitým tématem bylo nastavení hranic a pravidel, na kterých jsme mohli postupně kvalitně stavět. Po tomto základu jsme se zaměřili na uvědomění si každého hráče své role na hřišti a na neméně důležitý rozvoj individuálních dovedností. Zaměřili jsme se zejména na kvalitní obcházení soupeře, vedení míče a po zvládnutí těchto dovedností jsme přešli do větší rychlosti. Díky tomu jsme mohli zapracovat na naší herní odvaze, která se ukazuje i u našich brankářů.

2) Co se nám dařilo a co se naopak tolik nedařilo?

Nejvíce se nám dařil vstup do zápasů. Kluci a holky začínali v plném nasazení a ve většine případů jsme soupeře převyšovali svými herními dovednostmi. Nedělala nám problém rozehrávka od brankáře díky prvotnímu roztažení hřiště a následující herní odvaze našich brankářů.  V případě, kdy se s námi soupeř rovnal jsme dokázali do poslední chvíle předvést kvalitní výkon a v několika případech se nám podařil otočit výsledek za nepříznivého stavu. Zapracovat určitě musíme na kvalitě zakončení. Problém nám také dělá, když soupeře začneme přehrávat. Často pak dochází k postupnému zvolnění tempa naší hry a v případě, kdy soupeř zvýší tlak, těžko se pak znovu stihneme vyrovnat.

3) Jaké máme plány do budouocna? Na co se budeme chtít zaměřit?

Do budoucna budeme stále pracovat na rozvoji dovedností, herní odvaze a kvalitě zakončení.

Jedná se o náš poslední půlrok v připravce, a proto je hlavním cílem co nejlépe připravit všechny hráče, aby se s nadcházejícími změnami co nejjednodušeji vypořádali. Budeme proto vyhledávat kvalitní soupeře a volit taková přátelská utkání, ve kterých si tyto podmínky vyzkouší.

Za realizační tým hodnotil Jan Uličný.