MUŽI „A“ | VYSOKÁ VÝHRA HNED NA ÚVOD JARA.

Sestava
Slabý, Raitmajer, Lampíř, Růžička, Dvořák, Havlík, Hráček "C", Trnavský, Zacha, Adam, Hobza

Střelci
6. Adam Dominik, 9. Hobza Marek, 59. Molák Ondřej, 66. Adam Dominik, 79. Roupec Jiří, 81. Hráček Lukáš, 85. Zahrádka Jan, 88. Roupec Jiří - 20. Melán Zdeněk

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu z Jaroměřic, který byl oproti podzimní části oslaben o několik hráčů základní sestavy.
„Do utkání jsme vstoupili velice dobře a už v šesté minutě jsme vedli po brankách Adama a Hobzy 2:0. Jaroměřickým se podařilo v sedmnácté minutě snížit po krásně zahraném trestném kopu. I po obdržené brance tým hrál s přehledem a soupeře do dalších šancí nepustil.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a začali proměňovat šance, které jsme si vytvářeli. Dalších šest branek vstřelili : 2x Roupec, 1x Molák, Adam, Hráček a Zahrádka“ zhodnotil spokojený trenér Tomáš Franěk.
✅Již tuto sobotu 2.4.2022 bude náš „A“ tým mužů zajíždět na horkou půdu do Svratky, výkop je plánovaný na 15:30 hodin.