U10: Víkend plný fotbalu v Okříškách a miniturnaj ve Žďáře nad Sázavou

Seznam zápasů

2012 vs Víkend plný fotbalu

U10 - Starší přípravka "B"

Sestava
Buďa, Gotthardová, Havránek, Jeleček, Koudela, Melichar, Musil, Tomšíček, Záruba


Popis zápasu

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Okříškách s názvem Víkend plný fotbalu. Turnaj se hrál v tělocvičně a měli jsme možnost poměřit se s týmy domácích Okříšek, HFK Třebíč, Znojma, Líšně, Pelhřimovu a Vysočina Jihlava. Utkání pro nás byla skvělou zkušeností, ale bohužel jsme zaostávali v technických dovednostech, kdy jsme pod časoprostorovým tlakem soupeřů nedokázali ovládat míč, jak jsme potřebovali a řešit herní situace úspěšně. V průběhu turnaje jsme se v tom snažili zlepšit a časoprostorový tlak lépe zvládat, což se nám ve většině utkání dařilo vylepšovat, ale stále s tím nejsme spokojení, všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za snahu se neustále zlepšovat. Z turnaje si odvážíme do tréninkového procesu dobrá témata, která musíme výrazněji vylepšovat v tréninku, dokud nebudeme spokojení.

2012 vs miniturnaj ve Žďáře

U10 - Starší přípravka "B"

Sestava
Fiala, Gotthardová, Jeleček, Kolman, Krykavskyi, Musil, Štanclová, Svoboda, Vala


Popis zápasu

V neděli jsme zavítali na miniturnaj do Žďáru nad Sázavou, kde jsme získali velkou porci minut (120 minut) z utkání s domácím Žďárem, Velkým Meziříčím a Bystřicí nad Pernštejnem. Všechna utkání pro nás byla v optimální hladině, pro náš rozvoj, měli jsme možnost řešit stejné témata, která se ukázala i na sobotním turnaji v hale (kde se vlivem menšího prostoru projevila mnohem více). V utkáních se hráčům povedla spousta povedených individuálních akcí a díky tomu vstřelili několik pěkných branek.

Jsem rád, že se nám podařilo vytížit o víkendu velký počet hráčů, potřebujeme sbírat zkušenosti a prožitky, které nám chybí. Oba víkendové turnaje(díky kvalitnějším soupeřům) ukázaly, že naše úroveň pohybových a technických dovedností s míčem je stále nedostačující, což nás brzdí v řešení herních situací, kterou správně vidíme a víme jak ji zrealizovat, avšak realizujeme vše pomalu. Téma do tréninku je tedy více než jasné 🙂