Starší žáci „A“ první kolo nezvládli.
FŠ Třebíč „A“ : Hodonín 0:8 (0:4) V sobotu jsme nastoupili na domácím hřišti proti mužstvu z Hodonína. Bohužel vstup do sezóny nám nevyšel a prohráli jsme vysoko 0:8. V první půli naší největší slabinou byla jednoduchá ztráta míče kolem vlastního vápna, tím jsme přípravu šancí našemu soupeři hodně zjednodušili a ten toho také dokázal …