Rozhovor s trenérem Růžičkou o uplynulé sezóně ročníku 2005
Objevilo se v sezóně něco, co vás potěšilo, z čeho jste těžili a naopak, na čem byste chtěli více zapracovat další sezónu? „Potěšil nás obraz hry v jarní části. I přes nepřesvědčivé výsledky a velké marodce jsme ve spoustě zápasů dokázali být rovnocenným týmem. Díky naší odvaze a konstruktivitě při řešení situací. Chceme zapracovat na …