Mladší žáci - 2011, 2012

Nadcházející zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 15.06.2024
09:00
Moravské Budějovice - SK FŠ Třebíč Moravské Budějovice

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 26.08.2023
12:00
Rapotice/Březník - SK FŠ Třebíč Březník
MU 03.09.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Žďár nad Sázavou Vícenice u Náměště
MU 09.09.2023
11:00
Měřín - SK FŠ Třebíč Měřín
MU 24.09.2023
00:00
SK FŠ Třebíč - Náměšť nad Oslavou Vrchlického 990 - tráva
MU 30.09.2023
09:00
Moravské Budějovice - SK FŠ Třebíč Moravské Budějovice
MU 07.10.2023
11:00
Nedvědice - SK FŠ Třebíč Doubravník
MU 15.10.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Rapotice/Březník TJ Spartak
MU 29.10.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Nedvědice TJ Spartak
MU 05.11.2023
11:00
Žďár nad Sázavou - SK FŠ Třebíč UT, Žďár nad Sázavou
MU 06.04.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Měřín Vícenice u Náměště
MU 20.04.2024
09:00
Náměšť/Vícenice/Koněšín - SK FŠ Třebíč Náměšť nad Oslavou
MU 27.04.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Moravské Budějovice Vícenice u Náměště
MU 05.05.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Nedvědice/Doubravník Vícenice u Náměště
MU 11.05.2024
11:30
Rapotice/Březník - SK FŠ Třebíč Rapotice
MU 25.05.2024
11:00
Měřín - SK FŠ Třebíč Měřín
MU 29.05.2024
17:15
SK FŠ Třebíč - Žďár nad Sázavou TJ Spartak
MU 09.06.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Náměšť/Vícenice/Koněšín TJ Spartak

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 02.09.2023
11:00
Světlá nad Sázavou - SK FŠ Třebíč Světlá nad Sázavou
MU 06.09.2023
17:00
SK FŠ Třebíč - Okříšky/Stařeč TJ Spartak
MU 10.09.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Pelhřimov TJ Spartak
MU 17.09.2023
12:00
Bystřice nad Pernštejnem - SK FŠ Třebíč Bystřice nad Pernštejnem
MU 24.09.2023
09:00
Vrchovina - SK FŠ Třebíč Nové Město na Moravě
MU 28.09.2023
11:00
Humpolec - SK FŠ Třebíč Humpolec
MU 30.09.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Želetava/Rokytnice TJ Spartak
MU 07.10.2023
09:00
Velká Bíteš - SK FŠ Třebíč Velká Bíteš
MU 14.10.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Chotěboř TJ Spartak
MU 21.10.2023
11:00
Polná - SK FŠ Třebíč Polná
MU 28.10.2023
12:00
SK FŠ Třebíč - Velké Meziříčí TJ Spartak
MU 06.04.2024
09:00
Pelhřimov - SK FŠ Třebíč Pelhřimov
MU 20.04.2024
09:00
Velké Meziříčí - SK FŠ Třebíč Velké Meziříčí
MU 28.04.2024
09:00
Okříšky/Stařeč - SK FŠ Třebíč Okříšky
MU 04.05.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Humpolec Vícenice u Náměště
MU 08.05.2024
11:00
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš Vícenice u Náměště
MU 11.05.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Pelhřimov TJ Spartak
MU 18.05.2024
09:00
Velká Bíteš - SK FŠ Třebíč Velká Bíteš
MU 25.05.2024
12:00
SK FŠ Třebíč - Velké Meziříčí Vícenice u Náměště
MU 01.06.2024
10:45
SK FŠ Třebíč - Okříšky/Stařeč Vrchlického 990 - tráva
MU 09.06.2024
11:00
Humpolec - SK FŠ Třebíč UT, Humpolec

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Kategorie U13

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí15:30 - 16:30Individuální tréninky - Boro
Úterý17:30 - 19:00Spartak
Středa16:00 - 17:30Spartak
Pátek15:30 - 17:00Spartak
Kategorie U12

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí15:30 - 16:30Individuální tréninky - Boro
Úterý17:30 - 19:00Spartak
Středa16:00 - 17:30Spartak
Pátek15:30 - 17:00Spartak

Týmové dokumenty

Název dokumentu  
Informace o zpracování osobních údajů + GDPRZobrazit dokument
Souhlas se zpracováním osobních údajů - MarketingZobrazit dokument
Registrace FAČRZobrazit dokument
Potvrzení o zdravotní způsobilostiZobrazit dokument

Soupiska hráčů

Buršík Matěj
Buďa Adam
Coufal Tadeáš
Drexler Kryštof
Duong Tiep
Eliáš Sebastian
Gorka Štěpán
Gritsch Jakub
Gruber Tomáš
Havránek Adam
Hájek Lukáš
Jeleček Aleš
Jeřábek Ondřej
Jonáš Max
Křivánek Václav Kašpar
Macek Tomáš
Matušina Tomáš
Mašek Vilém
Melichar Tobiáš
Musil Radek
Novák Miroslav
Pudil Tadeáš
Rozsypal Tobiáš
Spencer Bracken
Vejmelka Adam
Vrbka Jan
Záruba Adam
Ševčík Jakub

Členské příspěvky na sezónu 2023/24

PŘÍSPĚVKY NA 1. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce ČERVENCE daného roku (platíte 7. až 12. měsíc)
PŘÍSPĚVKY NA 2. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce LEDNA daného roku (platíte 1. až 6. měsíc)

PŘI MĚSÍČNÍCH PLATBÁCH JE SPLATNOST VŽDY DO 20. DNE DANÉHO MĚSÍCE!


MOŽNOSTI PLATBY:

1) bankovním převodem:
– č.ú.: 
6099236319/0800
– var. symbol: rodné číslo hráče
– do zprávy pro příjemce uveďte jméno hráče

ZÁKLADNÍ POLOLETÍ SOUROZENCI POLOLETÍ
ROČNÍK Částka/měsíc Částka/pololetí Částka/měsíc Částka/pololetí
2016 až dorost 700,- Kč 4 200,- Kč 600,- Kč 3 600,- Kč
2017 a ml. 350,- Kč 2 100,- Kč 250,- Kč 1 500,- Kč
  • Děti ve školičce do dovršení 3 let věku ZDAMRA!
  • 1. měsíc na vyzkoušení ZDARMA

Nad stanovenou částku mají rodiče možnost platit „dobrovolný příspěvek“ FŠ Třebíč, který není nijak určen a jeho výše závisí vždy na plátci.

Realizační tým

Kategorie U13
Radomír Talafa

Radomír Talafa

Team manager
+420 725 727 003

Jakub Fikar

Trenér

Milan Bulička

Trenér
Kategorie U12
Aleš Křeček ml.

Aleš Křeček ml.

Team manager
+420 777 861 723

Jakub Fikar

Trenér

Lukáš Ferdan

Trenér

Důležité termíny a dokumenty

  1. Důležité termíny pro rodiče

  • Zde vypisujeme zásadní termíny pro rodiče, které je třeba odevzdat, vyplnit, zaplatit s ohledem k určitému období.
  • Jedná se o nejzásadnější dokumenty a platby v rámci klubu i legislativy

Předmět Termín Příloha
Platba za členství FAČR 1.1. – 15.1. Přejít na web
Potvrzení o zdravotní způsobilosti do prvního tréninku nové sezóny Prohlášení
Platba příspěvků na 2. pololetí do 31.01. Zobrazit příspěvky
Platba příspěvků na 1. pololetí do 31.07. Zobrazit příspěvky