Starší žáci - 2009, 2010

Nadcházející zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 25.05.2024
09:00
Měřín - SK FŠ Třebíč Měřín
MU 29.05.2024
15:30
SK FŠ Třebíč - Žďár nad Sázavou TJ Spartak
MU 09.06.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Náměšť/Vícenice/Koněšín TJ Spartak
MU 15.06.2024
10:45
Moravské Budějovice - SK FŠ Třebíč Moravské Budějovice

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 26.08.2023
10:00
Rapotice/Březník - SK FŠ Třebíč Březník
MU 03.09.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Žďár nad Sázavou Vícenice u Náměště
MU 09.09.2023
09:00
Měřín - SK FŠ Třebíč Měřín
MU 24.09.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Náměšť nad Oslavou Vrchlického 990 - tráva
MU 30.09.2023
10:45
Moravské Budějovice - SK FŠ Třebíč Moravské Budějovice
MU 07.10.2023
09:00
Nedvědice - SK FŠ Třebíč Doubravník
MU 15.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Rapotice/Březník TJ Spartak
MU 29.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Nedvědice TJ Spartak
MU 05.11.2023
09:00
Žďár nad Sázavou - SK FŠ Třebíč UT, Žďár nad Sázavou
MU 06.04.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Měřín Vícenice u Náměště
MU 20.04.2024
11:00
Náměšť/Vícenice/Koněšín - SK FŠ Třebíč Náměšť nad Oslavou
MU 27.04.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Moravské Budějovice Vícenice u Náměště
MU 05.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Nedvědice/Doubravník Vícenice u Náměště
MU 11.05.2024
09:30
Rapotice/Březník - SK FŠ Třebíč Rapotice

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Nadcházející zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 25.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Velké Meziříčí Vícenice u Náměště
MU 01.06.2024
09:00
SK FŠ Třebíč - Okříšky/Stařeč Vrchlického 990 - tráva
MU 05.06.2024
15:00
SK FŠ Třebíč - Žirovnice Finále poháru, Polná
MU 09.06.2024
09:00
Humpolec - SK FŠ Třebíč UT, Humpolec

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 02.09.2023
09:00
Světlá nad Sázavou - SK FŠ Třebíč Světlá nad Sázavou
MU 06.09.2023
15:00
SK FŠ Třebíč - Okříšky/Stařeč TJ Spartak
MU 10.09.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Pelhřimov TJ Spartak
MU 17.09.2023
10:00
Bystřice nad Pernštejnem - SK FŠ Třebíč Bystřice nad Pernštejnem
MU 24.09.2023
10:45
Vrchovina - SK FŠ Třebíč Nové Město na Moravě
MU 28.09.2023
09:00
Humpolec - SK FŠ Třebíč Humpolec
MU 30.09.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Želetava/Rokytnice TJ Spartak
MU 07.10.2023
10:45
Velká Bíteš - SK FŠ Třebíč Velká Bíteš
MU 14.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Chotěboř TJ Spartak
MU 21.10.2023
09:00
Polná - SK FŠ Třebíč Polná
MU 28.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Velké Meziříčí TJ Spartak
MU 30.03.2024
10:00
Březník - SK FŠ Třebíč POHÁR, Březník
MU 06.04.2024
10:45
Pelhřimov - SK FŠ Třebíč Pelhřimov
MU 20.04.2024
10:45
Velké Meziříčí - SK FŠ Třebíč Velké Meziříčí
MU 28.04.2024
10:45
Okříšky/Stařeč - SK FŠ Třebíč Okříšky
MU 01.05.2024
10:00
Chotěboř - SK FŠ Třebíč POHÁR - semifinále, Chotěboř
MU 04.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Humpolec Vícenice u Náměště
MU 08.05.2024
09:00
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš Vícenice u Náměště
MU 11.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Pelhřimov TJ Spartak
MU 18.05.2024
10:45
Velká Bíteš - SK FŠ Třebíč Velká Bíteš

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Kategorie U15

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí16:30 - 17:30Individuální tréninky - Boro
Úterý16:00 - 17:30Spartak
Středa17:30 - 19:00Spartak
Pátek17:00 - 18:30Spartak
Kategorie U14

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí16:30 - 17:30Individuální tréninky - Boro
Úterý16:00 - 17:30Spartak
Středa17:30 - 19:00Spartak
Pátek17:00 - 18:30Spartak

Týmové dokumenty

Název dokumentu  
Informace o zpracování osobních údajů + GDPRZobrazit dokument
Souhlas se zpracováním osobních údajů - MarketingZobrazit dokument
Registrace FAČRZobrazit dokument
Potvrzení o zdravotní způsobilostiZobrazit dokument

Soupiska hráčů

Bartůněk Tobiáš
Cubillos Daniel Francesco
Gotthard Štěpán
Gruszka Matyáš
Hadraba Jakub
Hlouch Jaromír
Hotový Denis
Hotový Jiří
Jedlička Adam
Jurka Patrik
Kojan Jan
Korec Vilém
Krejcar Vojtěch
Mikuláš Vojtěch
Németh Daniel
Ondrejovič Mikuláš
Palík Vojtěch
Pařil Adam
Petrák David
Procházka Matěj
Procházka Denis
Růžička Daniel
Tománek Dominik
Tverdokhlib Oleksandr
Vala Dávid
Veleba Martin
Čermák Lukáš
Řezníček Viktor
Štraus Tomáš

Členské příspěvky na sezónu 2023/24

PŘÍSPĚVKY NA 1. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce ČERVENCE daného roku (platíte 7. až 12. měsíc)
PŘÍSPĚVKY NA 2. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce LEDNA daného roku (platíte 1. až 6. měsíc)

PŘI MĚSÍČNÍCH PLATBÁCH JE SPLATNOST VŽDY DO 20. DNE DANÉHO MĚSÍCE!


MOŽNOSTI PLATBY:

1) bankovním převodem:
– č.ú.: 
6099236319/0800
– var. symbol: rodné číslo hráče
– do zprávy pro příjemce uveďte jméno hráče

ZÁKLADNÍ POLOLETÍ SOUROZENCI POLOLETÍ
ROČNÍK Částka/měsíc Částka/pololetí Částka/měsíc Částka/pololetí
2016 až dorost 700,- Kč 4 200,- Kč 600,- Kč 3 600,- Kč
2017 a ml. 350,- Kč 2 100,- Kč 250,- Kč 1 500,- Kč
  • Děti ve školičce do dovršení 3 let věku ZDAMRA!
  • 1. měsíc na vyzkoušení ZDARMA

Nad stanovenou částku mají rodiče možnost platit „dobrovolný příspěvek“ FŠ Třebíč, který není nijak určen a jeho výše závisí vždy na plátci.

Realizační tým

Kategorie U15
Radomír Talafa

Radomír Talafa

Team manager
+420 725 727 003

Jakub Fikar

Trenér
Matěj Skýba

Matěj Skýba

Trenér
Michal Veleba

Michal Veleba

Trenér
+420 604 470 653
Kategorie U14
Aleš Křeček ml.

Aleš Křeček ml.

Team manager
+420 777 861 723

Jakub Fikar

Trenér
Tomáš Růžička

Tomáš Růžička

Trenér
+420 722 590 567

Důležité termíny a dokumenty

  1. Důležité termíny pro rodiče

  • Zde vypisujeme zásadní termíny pro rodiče, které je třeba odevzdat, vyplnit, zaplatit s ohledem k určitému období.
  • Jedná se o nejzásadnější dokumenty a platby v rámci klubu i legislativy

Předmět Termín Příloha
Platba za členství FAČR 1.1. – 15.1. Přejít na web
Potvrzení o zdravotní způsobilosti do prvního tréninku nové sezóny Prohlášení
Platba příspěvků na 2. pololetí do 31.01. Zobrazit příspěvky
Platba příspěvků na 1. pololetí do 31.07. Zobrazit příspěvky