Mladší přípravka - 2015, 2016

Patron týmu je Gelateria Roma

Nadcházející zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 20.04.2024
10:00
Valeč - SK FŠ Třebíč Valeč
MU 25.04.2024
17:00
SK FŠ Třebíč - Výčapy Výčapy
MU 03.05.2024
17:00
Rokytnice/Želetava - SK FŠ Třebíč Rokytnice
MU 10.05.2024
17:00
SK FŠ Třebíč - Vladislav/Rudíkov Kubišova 1214 - tráva
MU 19.05.2024
10:00
Stařeč - SK FŠ Třebíč Stařeč
MU 31.05.2024
17:00
SK FŠ Třebíč - Předín Kubišova 1214 - tráva
MU 07.06.2024
17:00
Čáslavice/Šebkovice - SK FŠ Třebíč Čáslavice

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 01.09.2023
16:30
SK FŠ Třebíč - Vladislav/Rudíkov Kubišova 1214 - tráva
MU 08.09.2023
17:00
Budišov/Nárameč - SK FŠ Třebíč Budišov
MU 18.09.2023
17:30
SK FŠ Třebíč - Rokytnice/Želetava Kubišova 1214 - tráva
MU 21.09.2023
17:00
Stařeč - SK FŠ Třebíč Stařeč
MU 29.09.2023
16:30
SK FŠ Třebíč - Přibyslavice Kubišova 1214 - tráva
MU 08.10.2023
13:00
Kouty - SK FŠ Třebíč Kamenice u Jihlavy
MU 20.10.2023
16:30
SK FŠ Třebíč - HFK Třebíč Kubišova 1214 - tráva
MU 01.11.2023
16:00
Okříšky - SK FŠ Třebíč Okříšky
MU 12.04.2024
16:30
SK FŠ Třebíč - Koněšín Kubišova 1214 - tráva

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Nadcházející zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 20.04.2024
09:00
Vrchovina - SK FŠ Třebíč + Třešť Nové Město na Moravě
MU 28.04.2024
09:00
SK FŠ Třebíč - Bedřichov + Bystřice Kubišova 1214 - tráva
MU 08.05.2024
10:20
Velké Meziříčí - SK FŠ Třebíč + Humpolec UT, Humpolec
MU 12.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Chotěboř + Třešť Kubišova 1214 - tráva
MU 18.05.2024
10:00
SK FŠ Třebíč - Chotěboř + Velké Meziříčí Kubišova 1214 - tráva
MU 25.05.2024
10:20
Bedřichov - SK FŠ Třebíč + Žďár Bedřichov
MU 02.06.2024
16:00
Jihlava - SK FŠ Třebíč + Kamenice UT na Stoupách, Jihlava

Odehrané zápasy

Typ Datum / Výkop Utkání Místo Dresy Doprava
MU 09.09.2023
10:20
Pelhřimov - SK FŠ Třebíč + FKM Jihlava Pelhřimov
MU 16.09.2023
14:50
Havlíčkův Brod - SK FŠ Třebíč + Velké Meziříčí Havlíčkův Brod
MU 24.09.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Humpolec + Kamenice nad Lipou Kubišova 1214 - tráva
MU 30.09.2023
10:00
Bystřice nad Pernštejnem - SK FŠ Třebíč + FKM Jihlava Bystřice nad Pernštejnem
MU 08.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Polná + Chotěboř Kubišova 1214 - tráva
MU 15.10.2023
10:00
SK FŠ Třebíč - Bedřichov + Žďár Kubišova 1214 - tráva
MU 22.10.2023
10:20
Vrchovina - SK FŠ Třebíč + Velká Bíteš Nové Město na Moravě
MU 28.10.2023
10:20
Třešť - SK FŠ Třebíč + Pelhřimov Třešť
MU 13.04.2024
09:00
Bedřichov - SK FŠ Třebíč + Žďár Bedřichov

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Kategorie U9

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí17:30 - 19:00Kubišova
Středa17:30 - 19:00Kubišova
Čtvrtek17:30 - 19:00Kubišova
Pátek15:30 - 16:30Individuální tréninky - Boro
Kategorie U8

Letní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Pondělí16:00 - 17:30Kubišova
Středa16:00 - 17:30Kubišova
Čtvrtek16:00 - 17:30Kubišova
Pátek15:30 - 16:30Individuální tréninky - Boro

Týmové dokumenty

Název dokumentu  
Informace o zpracování osobních údajů + GDPRZobrazit dokument
Souhlas se zpracováním osobních údajů - MarketingZobrazit dokument
Registrace FAČRZobrazit dokument
Potvrzení o zdravotní způsobilostiZobrazit dokument

Soupiska hráčů

Boček Šimon
Doležal Petr
Dvořák Jiří
Fiala Matěj
Franěk Daniel
Havelka Filip
Herudek Vilém
Hudeček Jáchym
Hušek Jáchym
Kopeček Zachariáš
Kratochvíl Václav
Krejcar Ondřej
Kreuz Tomáš
Krátký Lukáš
Laška Martin
Mareš Richard
Nesnídal Dominik
Nguyen Victor Duc
Ošmera Richard
Pospíšil Jiří
Pyrochta Tomáš
Přemyl Jakub
Roupec Adam
Rubák Nikolas
Sedláček Matěj
Svoboda Maxmilián
Syrový Jakub
Topil Jan
Urban Patrik
Vogal David
Vogal Radim
Válek Daniel
Říha Maxmilian
Šlosr Ondřej
Špaček Teodor
Šponer Jáchym
Švejdíková Nikol
Žák Matěj

Členské příspěvky na sezónu 2023/24

PŘÍSPĚVKY NA 1. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce ČERVENCE daného roku (platíte 7. až 12. měsíc)
PŘÍSPĚVKY NA 2. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce LEDNA daného roku (platíte 1. až 6. měsíc)

PŘI MĚSÍČNÍCH PLATBÁCH JE SPLATNOST VŽDY DO 20. DNE DANÉHO MĚSÍCE!


MOŽNOSTI PLATBY:

1) bankovním převodem:
– č.ú.: 
6099236319/0800
– var. symbol: rodné číslo hráče
– do zprávy pro příjemce uveďte jméno hráče

ZÁKLADNÍ POLOLETÍ SOUROZENCI POLOLETÍ
ROČNÍK Částka/měsíc Částka/pololetí Částka/měsíc Částka/pololetí
2016 až dorost 700,- Kč 4 200,- Kč 600,- Kč 3 600,- Kč
2017 a ml. 350,- Kč 2 100,- Kč 250,- Kč 1 500,- Kč
  • Děti ve školičce do dovršení 3 let věku ZDAMRA!
  • 1. měsíc na vyzkoušení ZDARMA

Nad stanovenou částku mají rodiče možnost platit „dobrovolný příspěvek“ FŠ Třebíč, který není nijak určen a jeho výše závisí vždy na plátci.

Realizační tým

Kategorie U9
Miloslav Bukáček

Miloslav Bukáček

Team manager
+420 607 148 551

Pavel Krejcar

Trenér
Přemysl Pospíšil

Přemysl Pospíšil

Trenér
+420 724 410 546
Kategorie U8
Miloslav Bukáček

Miloslav Bukáček

Team manager
+420 607 148 551

Ondřej Stoklasa

Trenér
Přemysl Pospíšil

Přemysl Pospíšil

Trenér
+420 724 410 546
Dominik Adam

Dominik Adam

Trenér

Důležité termíny a dokumenty

  1. Důležité termíny pro rodiče

  • Zde vypisujeme zásadní termíny pro rodiče, které je třeba odevzdat, vyplnit, zaplatit s ohledem k určitému období.
  • Jedná se o nejzásadnější dokumenty a platby v rámci klubu i legislativy

Předmět Termín Příloha
Platba za členství FAČR 1.1. – 15.1. Přejít na web
Potvrzení o zdravotní způsobilosti do prvního tréninku nové sezóny Prohlášení
Platba příspěvků na 2. pololetí do 31.01. Zobrazit příspěvky
Platba příspěvků na 1. pololetí do 31.07. Zobrazit příspěvky