Tým U9 - Mladší přípravka "A" - 2013

Patron: Bupor

Nástěnka

Dne: 22. 11. 2021, 16:46
Vložil: MK
Krásné pondělí všem,
několik málo důležitých informací:
- změna v tréninkovém programu na tento týden
Ve středu místo tréninku odehrajeme přátelské utkání v hale v Rouchovanech, a to od 16:30. Sraz v 16:15 na místě, nominováni jsou všichni. S sebou vybavení jako na klasický trénink. V případě nutnosti mohu nabídnout 4 místa v klubovém Transitu, odjezd v 15:40 z Boroviny. Mapa: https://www.google.com/maps/place/Z%C3%A1kladn%C3%AD+%C5%A1kola+T.+G.+Masaryka,+Rouchovany+131,+675+57+Rouchovany/data=!4m2!3m1!1s0x470d5814c3f7c6f3:0xfa3d0bfec77b6626?utm_source=mstt_1&entry=gps.
- objednávky hráčských kartiček
Připomínám, že zítra je poslední možný termín, kdy můžete nosit vyplněné objednávkové formuláře pro objednání Hračských karet, na které jsme se fotili minulé pondělí. Na zítřejší schůzi rodičů nebudu mít k dispozici žádný prázdný objednávkový formulář, využijte tedy naskenovaný dokument v příspěvcích níže.
- 2. část Setkání s rodiči
Připomínáme, že zítra proběhne 2. část Setkání s rodiči, na které je účast rodičů nutná! Viz https://1url.cz/@fs2013.
- pokyny platné od dnešního dne
"Sportovní příprava neměnného kolektivu (pravidelná tréninková činnost) nevyžaduje kontrolu bezinfekčnosti. Apelujte prosím na rodiče, kteří chodí na tréninky, aby se zúčastnili pouze ti, kteří splňují zákonné podmínky - tedy očkování nebo prodělání nemoci. Sportující osoby a trenéři nemusí mít při tréninku uvnitř ochranu dýchacích cest. Ostatní přítomní (rodiče) ve vnitřních prostorách musí mít ochranu dýchacích cest."

Tolik vše, díky za pozornost a zítra se budeme na všechny těšit!
Trenéři
Dne: 18. 11. 2021, 15:53
Vložil: MK
Dobrý den všem,
byť vše bylo zaznamenáno v komentářích u předchozího příspěvku, pro přehlednost uvádíme konečnou nominaci na sobotní turnaj ve Svitávce: Havelka, Malenová, Nestrojil, Nosek, Palík, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek, Válek, Vídenský.
Trenéři
Dne: 17. 11. 2021, 15:16
Vložil: MK
Krásný sváteční den všem,
posíláme nominace na páteční turnaj 2v2 v Předíně a sobotní turnaj 5+1 ve Svitávce. Zároveň bychom uvítali, kdyby všichni opět začali dodržovat pravidlo, které vzešlo od samotných rodičů, kdy nejpozději v neděli večer má být vyplněná tabulka na celý následující týden. Nominace na sobotu v tuto chvíli není kompletní, a to z důvodu velkého počtu nezabarvených hráčů/hráček.

Pátek 19.11.2021, základní škola Předín
Nominace: Baláš, Nestrojil, Tománek, Urban
Sraz: v 16:30 na místě, případně mohu nabídnout odvoz dětí, sraz v 16:00 u ZŠ Týnská
Mapa: https://goo.gl/maps/qRMzEAsPeTaJJ3Bc7
S sebou: dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, míč, sálovky, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Předpokládaný konec: 18:45
Z kapacitních důvodů je do tělocvičny umožněn přístup pouze trenérům a sportujícím dětem, nikoliv rodičům a případnému doprovodu!

Sobota 20.11.2021, sportovní hala Svitávka
Nominace: Havelka, Malenová, Nosek, Palík, Tománek, Vídenský + donominace ve čtvrtek (doplnit tabulku!)
Oproti původním plánům došlo ke změně typu turnaje, bude se hrát 5+1, rozlosování turnaje je k dispozici ve sdílené tabulce
Sraz: 10:30 na místě, případně mohu nabídnout 3 volná místa v klubovém Transitu, který odjíždí v 9:00 od stadionu na Borovině, případní zájemci piště do komentářů pod tento příspěvek
Mapa: https://goo.gl/maps/5bvQ2A4zhwoVemHF8
S sebou: dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, míč, sálovky, dostatek svačiny, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Předpokládaný konec: 16:00

Díky a hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 15. 11. 2021, 20:20
Vložil: MK
Milí rodiče, děkujeme všem za účast na dnešním focení a také za trpělivost, která při podobných akcích je nezbytnou součástí. Zítra u mě budou k vyzvednutí objednávkové kartičky - neváhejte mě, prosím, oslovit, abych vám je vydal. Zájemce o kartičky prosíme o vyplnění a vrácení zpět přímo mně, a to nejpozději do 23.11.2021. Následně bude odeslána hromadná klubová objednávka. A to už je dnes vážně vše, hezký večer!
Dne: 15. 11. 2021, 20:20
Vložil: MK
Hezký den,
zítra ať mají děti s sebou dres, čeká nás v rámci tréninku utkání s 2014, které budou taky v dresech. Díky a hezký večer!
Trenéři
Dne: 10. 11. 2021, 20:42
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na sobotní turnaj v Brně: Havelka, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Polovčík, Rygl, Tománek, Urban, Vídenský. Sraz v 7:40 na ZŠ Janouškova 2 v Brně, rozlosování i mapa místa jsou ve sdílené tabulce v listu "turnaj ZŠ Janouškova". Hraje se na umělé trávě s mantinely v nafukovací hale, doporučuji tedy kopačky nebo turfy. Dále s sebou dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, termo oblečení (hned z rána nemusí být hala vytopená), kopačky/turfy, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Díky a hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 10. 11. 2021, 09:34
Vložil:
Vážení rodiče, obdrželi jsme zprávu z firmy Patrick, že pokud chceme mít jistotu, že objednávky se zvládnou vyřešit do Vánoc, je třeba objednávku zaslat nejdéle do pondělí 15.11.2021

Děkujeme.
Dne: 08. 11. 2021, 13:31
Vložil: MK
Dobrý den všem,
v pondělí 15.11. proběhne v hale na SPŠT focení všech fošáckých kategorií - nejprve profilová fotografie, následně týmová. Focení navazuje na nabídku výroby hráčských karet, které budou hotové do Vánoc a může se tak jednat o další zajímavý dárek pro rodinné příslušníky. Orientační ceny kartiček jsou uvedeny na fotografii v komentářích, ukázka takových kartiček je k vidění na https://www.hracskekarty.cz/galerie/
Kdo bude mít o kartičky předběžně zájem, dejte, prosím, vědět v anketě. Fotit se budeme od 16:00 a zabere nám to cca půl hodiny, sraz nejpozději v 15:45 na místě, s sebou si nezapomeňte dresy, kraťase a štulpny (kdo má)!
Díky a hezké pondělí!
Trenéři
Dne: 07. 11. 2021, 15:53
Vložil: MK
Krásnou neděli všem,
doufám, že účastníci dnešního turnaje již v pořádku docestovali domů a posílám několik málo informací:
- počínaje dnešním turnajem zavádíme novou tradici, kdy trenéři vyberou jednoho z hráčů/hráček po turnaji/utkání, který/á obdrží domů zápisník a ručně do něj napíše hodnocení uplynulého dne. Přidat samozřejmě může také nějakou malůvku či vytisklou fotografii, fantazii se meze nekladou :) Žádáme rodiče, aby dětem žádným způsobem neradili a nechali hodnocení jen a jen na nich. Jakmile bude hodnocení napsáno, prosíme o zaslání fotografie mně do zpráv, já jej následně přepíšu na web. Zápisník pak dítě donese na nejbližší trénink. Vzhledem k věkovým specifikům naší kategorie doporučujeme, aby bylo hodnocení napsáno ještě týž den. Záměrem je naučit děti umět popsat to, co se dělo na hřišti a co během hry prožívaly, zároveň tak vznikne památka do budoucna, u které se třeba za několik let můžeme všichni potkat a zavzpomínat.
- něco málo ke stravě na turnaje/zápasy - záměrně v nominacích uvádíme, aby děti s sebou měly svačiny a nedocházelo k tomu, že v přestávce mezi zápasy využívají místního bufetu ke konzumaci párků s Coca-Colou. To není úplně ideální strava malého sportovce a byť se jedná stále o děti, ponechme jim tato lákadla jako odměnu po sportovní akci, nikoliv během ní. Například nakrájené ovoce v krabičce je taky fajn. Děkujeme!
Přejeme hezký zbytek neděle a v úterý se budeme těšit v Labyrintu!
Trenéři
Dne: 05. 11. 2021, 17:45
Vložil: MK
Dobrý den všem,
ještě jedna informace k nedělnímu turnaji v Brně - v zázemí areálu je zakázán pohyb v kopačkách (na podlaze dělají černé šmouhy), před samotnou halou je k dispozici zázemí pro přezutí. Děti ať si s sebou tedy vezmou kromě jiného také pantofle na přezutí.
Díky a hezký večer!
Trenéři
Dne: 04. 11. 2021, 14:24
Vložil: MK
Dobrý den všem,
pořadatel nedělního turnaje zaslal opravenou verzi rozlosování - první utkání hrajeme v 8:14 (viz sdílená tabulka), proto posouváme sraz na 7:30.
Dále jsme také obdrželi informace vzhledem k opatřením proti šíření covidu v průběhu turnaje, plnou verzi přikládáme v příloze a vypisujeme nejdůležitější body:
děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost,
ve vnitřních prostorech musí všichni (vyjma aktérů probíhajícího utkání) nosit respirátory,
rodiče a jiný doprovod by měli být schopni v případě kontroly doložit platné očkování, potvrzení o prodělání nemoci, platný negativní PCR test (max 72 hodin starý), nebo platný negativní AG test (max 24 hodin starý).
Díky a hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 03. 11. 2021, 20:41
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na nedělní turnaj v Brně: Baláš, Havelka, Malenová, Nestrojil, Palík, Přibil, Rygl, Tománek. Sraz v 7:20 v TCM Brněnské Ivanovice, rozlosování i mapa místa jsou ve sdílené tabulce v listu "Starez Cup Brno". Hraje se na umělé trávě v nafukovací hale, doporučuji tedy kopačky nebo turfy. Dále s sebou dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, termo oblečení (hned z rána nemusí být hala vytopená), kopačky/turfy, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Díky a hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 03. 11. 2021, 14:41
Vložil: MK
Dobrý den všem,
pro příští týden hlásíme změnu v tréninkovém programu, kdy v úterý 9.11. půjdeme s dětmi od 16:00 do Labyrintu (viz sdílená tabulka). Vstup pro děti činí 50 Kč, případný doprovod rodiče v rámci slevy pro fošku za 100 Kč.
Dále opětovně připomínáme doplnění účasti na nedělní turnaj v Brně těm, kteří tak dosud neučinili! S koncem sezóny KP přípravek pro nás sezóna rozhodně nekončí, naopak máme možnost se následujících 5 měsíců potkávat s týmy, které tolik neznáme. Pokud se někdo dosud nedostal k přečtení zápisu ze schůze, která proběhla 24.10. (doporučuji přečíst celý), i my si uvědomujeme, že brzký začátek turnajů není pro nikoho z nás komfortní vzhledem
k dojezdové vzdálenosti, nicméně věříme, že to společnými silami zvládneme a předem
děkujeme za součinnost! Pro srovnání: hokejisté mívají pravidelné tréninky od brzkých ranních hodin, nás to čeká jen v zimním období maximálně jednou týdně.
Díky a hezkou středu!
Trenéři
Dne: 01. 11. 2021, 14:05
Vložil: MK
Krásný den všem,
poznamenejte si, prosím, do svých kalendářů, že v úterý 23.11.2021 proběhne na Borovině od 17:30 2. část Setkání s rodiči, a to za účasti také samotných dětí. Z toho důvodu v tento den neproběhne samotný trénink na UT ZŠ Bartuškova. Účast rodičů na setkání je nutná! Věříme, že včasnost tohoto oznámení pomůže k maximální účasti.
Zároveň žádáme o doplnění účasti na tento týden ve sdílené tabulce. Ve středu bychom po tréninku rádi opět zaslali nominaci na nedělní turnaj v Brně.
Trenéři
Dne: 27. 10. 2021, 16:59
Vložil: MK
Dobrý den všem,
rozpis tréninků od počátku listopadu bude následující:
úterý 17:30 - 19:00 UT Bartuška (sraz nejpozději 17:15),
středa 16:00 - 17:30 hala SPŠT (sraz nejpozději 15:45),
pátek 15:45 - 17:00 hala Týnská (sraz 15:30).
Zároveň byla doplněna sdílená tabulka o program na celý listopad. V brzké době domluvíme termín 2. části interaktivního Setkání s rodiči, budeme vás informovat.
Po víkendu se na všechny budeme opět těšit!
Trenéři
Dne: 26. 10. 2021, 12:54
Vložil: MK
Krásný den všem,
zítřejší trénink jsme nucení bohužel zrušit, avšak dnešní trénink zůstává v platnosti a budeme se na všechny zúčastněné děti těšit!
Dále připomínám také dnešní deadline na zaplacení příspěvků za 1. pololetí (Hrobský, Nosek). V případě potřeby mě kontaktujte telefonicky.
Také oznamujeme, že do Věrnostního programu nově vstoupil rodinný park Labyrint - na základě kartičky, kterou jste dostávali během léta (kdo nemá, stačí se mi ozvat), máte k dispozici slevu 50 Kč na rodinné vstupné z ceníkové ceny. Chystáme se do Labyrintu s dětmi jít také v rámci mimofotbalových aktivit před Vánocemi.
Tolik od nás vše, hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 20. 10. 2021, 20:43
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na nedělní KP přípravek ve Výčapech: Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek + doplnění 2014.
Sraz nejpozději v 9:15 na místě. S sebou dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, termo oblečení, kopačky, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
První utkání hrajeme v 10:00 proti sdruženému týmu HFK Třebíč/Náměšť nad Oslavou, další utkání nás čeká ve 12:40 (snad dříve dle průběhu) proti Velkému Meziříčí. Také připomínáme krátkou schůzi s rodiči od 11:00.
Přejeme hezký zbytek večera!
Trenéři
Dne: 16. 10. 2021, 15:31
Vložil: MK
Krásný den všem,
jak je uvedeno ve sdílené tabulce, v úterý místo tréninku hrajeme triangl v Rudíkově. Sraz v 15:30 na místě, hraje se od 16:00. Nominováni jsou všichni, kdo mohou. S sebou klasické vybavení na trénink (bude se hrát v rozlišovácích).
Díky a hezký zbytek víkendu!
Trenéři
Dne: 13. 10. 2021, 20:27
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na sobotní KP přípravek v Třešti: Buriánek, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Pánková, Polovčík, Průšová, Rygl, Válek + doplnění 2014.
Sraz v 8:20 na místě (mapa zde: https://goo.gl/maps/imca3hshbqGw98kG6). S sebou dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, kopačky, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Hrajeme dvě utkání po sobě – v 9:00 s domácí Třeští a v 10:20 s Polnou. Předpokládaný konec do 11:30.
Přejeme hezký zbytek večera!
Trenéři
Dne: 11. 10. 2021, 16:27
Vložil: MK
Dobrý den všem,
v neděli 24.10.2021 proběhne ve Výčapech od 11:00 (v přestávce mezi zápasy KP přípravek) krátká informační schůze s rodiči, na níž nastíníme plány na zimní sezónu. Domluvené halové turnaje jsou již nyní k dispozici ve sdílené tabulce v listu "program 2021/2022". Postupně budeme domlouvat a připisovat další.
Předem děkujeme za účast a přejeme hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 06. 10. 2021, 17:19
Vložil: MK
Dobrý den všem,
posíláme nominaci na nedělní KP přípravek v Novém městě na Moravě: Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Pánková, Průšová, Rygl, Urban + doplnění 2014.
Sraz v 9:40 na místě (mapa zde: https://goo.gl/maps/S7eXX6bRmRKxm6449). S sebou dres, trenky, štulpny (kdo má), chrániče, kopačky, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Hrajeme dvě utkání po sobě – 10:20 proti Doubravníku/Nedvědicím a v 11:40 proti Vrchovině. Předpokládaný konec do 13:00.
Hezký zbytek dne.
Trenéři
Dne: 06. 10. 2021, 16:42
Vložil: Foška +

Vážení rodiče a hráči,

zahajujeme program FOŠKA PLUS (Foška +), v rámci kterého chceme nabízet komplexní služby mimo běžný rámec činnosti klubu pod vedením odborníků na danou oblast.

Prvním krokem je služba SKILLS MASTERS, což jsou individualizované dovednostní tréninky v mikroskupinkách (většinou 4 hráči) a později také vyloženě individuální tréninky.

Obsahem tréninku bude zásadně rozvoj dovedností (techniky) na co nejvyšší úroveň. Cílem je jejich precizace k dokonalosti.

Tréninky povedou pouze trenéři, kteří od Fošky obdrží statut "Skills trenér Fošky."
První tréninky povedou trenéři, kteří s tímto oborem mají dlouholeté zkušenosti a mají za sebou dohromady tisíce hodin individuálních tréninků s hráči, kteří dnes nastupují za přední české i evropské kluby, reprezentační "A" tým a mládežnické reprezentace (Např. Adam Hložek - Sparta Praha, Alex Král - West Ham, Ondřej Mastný - Manchester United, Lukáš Masoupust - Slavia Praha).

Aktuální trenéři projektu: Martin Daněk, Vladimír Bodeček, Lukáš Hráček, Radek Talafa, Jaroslav Borák, Martin Janás (sekce Brno)

S rodičem bude pravidelně komunikována zpětná vazba k rozvoji hráče, jeho pokroky a další plán rozvoje. V osobě trenéra tedy rodič a hráč získávají také konzultanta rozvoje, který bude v komunikaci s Team managerem týmu, ve kterém hráč působí. Pokud hráč bude z jiného klubu, záleží to samozřejmě na ochotě jeho klubového trenéra. Pro hráče Fošky to bude standardem (komunikace individuálního trenéra s týmovým).

Počínaje 11.10. spouštíme tento projekt pro kategorie U9-U15 (skupinky budou tvořeny tak, abychom zajistili optimální rozvoj pro každého hráče.)

Tyto tréninky budou v říjnu vždy v pondělí 15:15 na hřišti Kubišova, program od listopadu je zajištěn také v pondělky na umělé trávě v pozdějším čase (bude upřesněn).
Trénink bude trvat 60 minut. Úkolem hráče je přijít dříve a připravit se na trénink sám, tak aby v 15:15 mohl začít trénink, nikoli rozcvička.
Cena za tréninkovou hodinu je 200Kč. O způsobu platby budou informováni účastníci projektu.

Bližší informace vám poskytne koordinátor projektu Martin Daněk (724830169).

Zájemci se budou hlásit skrze registrační formulář, který bude brzy k dispozici.

Kapacita pro první trénink 11.10. je 12 hráčů dle pořadí přihlášených, hlaste se zatím sms na číslo 724830169.
Dne: 06. 10. 2021, 12:43
Vložil: MK
Dobrý den všem,
vzhledem k nepříznivému počasí je dnešní trénink zrušen. Nominaci na neděli zašleme ještě dnes.
Trenéři
Dne: 29. 09. 2021, 19:44
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na nedělní KP přípravek ve Výčapech: Havelka, Malenová, Nestrojil, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek + doplnění 2014.
Sraz v 9:15 na místě, s sebou dres, trenky, štulpny, chrániče, kopačky, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Rozlosování: 10:00 FŠ – Žďár nad Sázavou, 11:20 Žďár nad Sázavou – Pelhřimov, 12:40 FŠ – Pelhřimov. Předpokládáme kratší pauzy mezi zápasy a celkové urychlení programu, konec do 13:30.
Hezký zbytek večera!
Trenéři
Dne: 22. 09. 2021, 21:31
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na nedělní utkání KP přípravek, která se odehrají ve Výčapech: Buriánek, Havelka, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek + doplnění 2014.
Sraz v 9:15 na místě. Na místě budou probíhat také velké hasičské závody, počítejte tedy s velkým vytížením přilehlých parkovacích ploch - doporučujeme včasný příjezd!
S sebou: potvrzení o bezinfekčnosti, kopačky, chrániče, míč, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
V 10:00 hrajeme s Velkou Bítěší, cca od 12:40 hrajeme s Humpolcem. Čas druhého utkání se ale může posunout na dřívější čas dle toho, jak se budou stíhat předchozí utkání.
Hezký večer!
Trenéři
Dne: 20. 09. 2021, 10:56
Vložil: MK
Dobrý den všem,
víkendové utkání ve Výčapech, které je plánováno na neděli a existovala možnost přeložení na sobotu, zůstává v původním termínu. Hrát se tedy bude v neděli 26.9.2021. Na místě budou probíhat také velké hasičské závody, počítejte tedy s omezeným počtem parkovacích míst - doporučujeme dřívější příjezd.
Trenéři
Dne: 18. 09. 2021, 16:28
Vložil: MK
Dobrý den všem,
bohužel ne všichni reagovali na naší žádost ohledně vyplnění tabulky na středu a čtvrtek nejpozději do pátečního večera, přesto posíláme nominace na středeční Pohár mládeže ve Svitavách a čtvrteční KP přípravek v Havlíčkově Brodě. Vzhledem k velkému množství změn také zasíláme týdenní plán na následující týden.
Středa - Pohár mládeže - Svitavy
Nominace: Buriánek, Havelka, Malenová, Nestrojil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek. Zbývá 1 volné místo, stále je možnost zazelenat případnou účast. V pondělí napíšeme případnou donominaci. Hráči, kteří nejsou nominováni, mají od 15:45 trénink na Kubišově ulici spolu s ročníkem 2014.
Sraz: 12:30 na místě (https://g.page/svitavskystadion?share), případně 10:30 na Borovině
S sebou: potvrzení o bezinfekčnosti (viz přiložený soubor), kopačky, chrániče, míč, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Odvoz: Kabeláč (6 míst), Rygl (6 míst)
Rozlosování: 13:00 FŠ vs Svitavy, 13:30 FŠ vs Choceň, 14:00 FŠ vs Vysoké Mýto, 14:30 FŠ vs Kuřim, 15:00 FŠ vs Šumperk. Předpokládaný konec v 15:45.
Čtvrtek - KP přípravek - Havlíčkův Brod
Nominace: Havelka, Malenová, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl + doplnění 2014. Hraje se na 2 hřištích zároveň a potřebujeme co nejvíce hráčů, proto žádáme všechny o zvážení, zda je případná neúčast nutná, případně zda se nedá najít cesta, jak zajistit účast.
Sraz: 16:30 na místě (mapa: https://goo.gl/maps/kaswLKngZs1t8wBT8), prosím o zapsání rodičů, kteří mohou jet do HavlBrodu autem, do komentářů. Děkuji!
S sebou: potvrzení o bezinfekčnosti (viz přiložený soubor), kopačky (pozor, může se hrát i na umělé trávě!), chrániče, míč, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
Rozlosování: 17:00 Havlíčkův Brod vs FŠ, 18:20 FŠ vs Havlíčkův Brod. Předpokládaný konec v 19:00.
Týdenní plán
úterý 21.9. 17:00 - 18:30 trénink Borovina,
středa 22.9. 13:00 - 15:30 Pohár mládeže ve Svitavách (sraz ve 12:30 na místě nebo v 10:30 na Borovině), nebo 15:45 - 17:15 trénink na Kubišce spolu s 2014,
čtvrtek 23.9. 17:00 - 19:00 KP přípravek v Havlíčkově Brodě (sraz 16:30 na místě),
neděle 26.9. 10:00 - 13:30 KP přípravek ve Výčapech (sraz 9:15) - pozor, stále je možné přeložení na sobotu 25.9., nejpozději v úterý dáme vědět!
Díky a hezký zbytek víkendu.
Trenéři
Dne: 15. 09. 2021, 18:00
Vložil: MK
Dobrý den všem,
posíláme nominaci na sobotní KP přípravek na hřišti Sokola Bedřichov: Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Nosek, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek + hráči ročníku 2014. Sraz je na místě nejpozději v 9:50, první zápasy začínají v 10:20 s Vrchovinou, od 11:40 pak hrajeme zápasy s Bedřichovem. Předpokládaný konec ve 13:00. S sebou kopačky, chrániče, míč, svačinu, věci na sprchování, chuť hrát a zlepšovat se.
K tomu připomínáme, že v případě neúčasti na některé z námi pořádaných akcí zapisujeme důvod neúčasti v poznámce k buňce ve sdílené tabulce!
Díky a hezký večer!
Trenéři
Dne: 15. 09. 2021, 10:34
Vložil: MK
Dobrý den všem,
zasíláme pár informací k blížícímu se náročnému programu pro nás všechny:
- nominace na sobotní (18.9.) KP přípravek v Bedřichově bude zaslána dnes večer,
- nominace na středeční (22.9.) Pohár mládeže (max 9 dětí) a čtvrteční KP přípravek (23.9.) v Havlíčkově Brodě (max 18 dětí) bude zaslána v sobotu večer – žádáme o vyplnění účasti ve sdílené tabulce co nejdříve, nejpozději však do pátku!!!,
- ti, kteří nebudou v nominaci na středeční Pohár mládeže, budou mít trénink klasicky od 15:45 na Kubišce,
- středeční (22.9.) Pohár mládeže se odehraje na hřišti ve Svitavách (viz přiložená fotografie), je domluvená doprava klubovým Transitem (pojme 6 hráčů) a nominované děti budou muset být omluveny ze školy (sraz předběžně kolem 10:30 na Borovině nebo ve 12:30 ve Svitavách), předpokládaný návrat bude upřesněn (18-19 hod.),
- je zde, prosím, někdo z rodičů, kdo ví, že by na Pohár mládeže mohl jet autem?
- na Pohár mládeže bude muset mít každé dítě od rodičů podepsané prohlášení o bezinfekčnosti, formulář zašlu spolu s nominací,
- KP přípravek, které je naplánováno na příští týden v neděli (26.9.), bude na žádost správce hřiště ve Výčapech s největší pravděpodobností přesunuto na sobotu (25.9.) - jakmile bude potvrzeno, budeme vás informovat, s touto změnou musí souhlasit také soupeř.
Díky za pozornost!
Trenéři
Dne: 13. 09. 2021, 15:21
Vložil: MK
Dobrý den všem,
ve sdílené tabulce přibyly dva listy - "praní dresů" a "kontakty na rodiče". Prosím všechny z vás o vyplnění všech kolonek v listu s kontakty na rodiče! V rámci listu "praní dresů" se bude evidovat, kdo měl kdy na starost praní dresů po zápase či turnaji, abychom rozdělili síly rovnoměrně mezi všechny ????
Zároveň připomínáme domluvu mezi rodiči z poslední schůzky ohledně vyplňování účasti dítěte ve sdílené tabulce na celý následující týden nejpozději do neděle! Máme pondělí a zejména na sobotní utkání je aktuálně polovina dětí nevyplněných...
Předem díky a hezký zbytek dne!
Trenéři
Dne: 09. 09. 2021, 14:01
Vložil: MK
Dobrý den všem,
v příloze zasíláme stručný výpis ze setkání s rodiči, které proběhlo v úterý.
Trenéři
Dne: 08. 09. 2021, 19:17
Vložil: MK
Dobrý večer všem,
posíláme nominaci na neděli 12.9.: Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Nestrojil, Přibil, Pánková, Polovčík, Rygl, Tománek, Urban + doplnění hráči ročníku 2014. Nominace je již také vyznačena ve sdílené tabulce.
Hraje se na hřišti ve Výčapech, sraz nejpozději v 9:30 na místě. První utkání začíná v 10:00, druhé utkání v 11:20. V obou zápasech se shodně potkáme s týmem Vysočiny Jihlava. Předpokládaný konec cca ve 12:40.
Trenéři
Dne: 03. 09. 2021, 09:30
Vložil: MK
Vážení rodiče,
abychom se společně (RODIČ-TRENÉR) přiblížili ke společnému směřování rozvoje našich děti, tak jsme pro Vás vytvořili program 3 setkání.
Zveme Vás na 1. "intro" setkání, které proběhne v úterý 7. 9. 2021 od 18:15 hod na hřišti na Kubišce (pozor, změna místa i času oproti původnímu programu - místo se mění kvůli utkání U14 a U15 na Borovině!), na němž Vám představíme naše hlavní principy výchovy a nastíníme cestu rozvoje dětí v klubu SK Fotbalové Školy Třebíč (oproti předchozím letům i zde dochází ke změnám). Krátce se dostaneme k věkovým zvláštnostem a vývojovým specifikům dítěte v kategorii mladší přípravky.
Trenéři
Dne: 22. 08. 2021, 09:26
Vložil: MK
Dobrý den všem,

ještě upřesnění k soustředění, kam dnes na 16:00 zamířit - kemp Borovinka, viz mapa na přiloženém odkazu. Budeme se těšit!


Kemp Borovinka - https://maps.app.goo.gl/bZPMzjSUKbbJNGnR6

Trenéři
Dne: 11. 08. 2021, 11:07
Vložil: MK
Dobrý den všem,

důležitá informace k soustředění: vzhledem k aktuálním opatřením a ochrany všech účastníků soustředění důrazně doporučujeme nechat děti, které se soustředění zúčastní, otestovat proti covidu. Potvrzení o provedení testu z k tomu určených zařízení zabalte dětem s sebou spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny! My jako trenéři nemáme právo taková potvrzení kontrolovat, v případě kontroly z hygieny je však nutné, aby dítě mělo tento podklad u sebe. V případě antigenních testů max 3 dny před zahájením soustředění, v případě PCR testů až 7 dní před zahájením soustředění.

Dále připomínáme odevzdání povinných dokumentů před novou sezónou (viz příspěvky níže). V této chvíli evidujeme tyto dokumenty jen od 5 hráčů!

Díky a hezký den všem.

Trenéři
Dne: 01. 08. 2021, 14:38
Vložil: MK
Vážení rodiče,
opět několik informací:

Týdenní plán
Dnešním dnem nám začíná nová sezóna, ve které budeme (jak bylo již dříve avizováno) trénovat dle následujícího programu:
úterý 3.8.2021 - od 17 hodin - hřiště v Borovině,
středa 4.8.2021 - od 15:45 hodin - hřiště Kubišova - trénink je dobrovolný,
pátek 6.8.2021- od 17:00 hodin - hřiště Kubišova.
Prosím o zaznačení účasti či neúčasti do sdílené tabulky. Opět připomínám, že v případě neúčasti je potřeba také do komentářů k červenému políčku napsat důvod neúčasti (vyjma dobrovolného středečního tréninku)! Proto žádám ty, kteří již mají zaznačenou neúčast na některé z akcí, aby komentář (kliknout na danou buňku pravou myší -> okomentovat; případně klávesová zkratka CTRL+ALT+M) doplnili.

Odevzdání formulářů
Pro připomenutí - před prvním tréninkem, který hráč v nové sezóně absolvuje (první trénink v nové sezóně je v úterý 3.8.2021 od 17 hodin na Borovině), je nutné odevzdat několik formulářů. Ty naleznete na https://fstrebic.cz/tymy/U8/?sekce=dokumenty a konkrétně se jedná o první 3 formuláře, tedy formuláře s názvem "Informace o zpracování osobních údajů + GDPR", "Souhlas se zpracováním osobních údajů - Marketing" a zejména "Potvrzení o zdravotní způsobilosti". Prosím tedy o dohlédnutí na to, abychom tyto formuláře během prvního tréninku obdrželi.

Soustředění
Stále nemáme zaplněnou účast či neúčast na soustředění, které proběhne v termínu 22.-26.8.2021. Žádám o vyplnění účasti nejpozději do středy 4.8.2021! Cena soustředění je 1500 Kč na osobu.

Kapřík Cup
O víkendu 28.-29.8.2021 se zúčastníme kvalitně obsazeného turnaje Kapřík Cup v Třeboni. Jedná se o dvoudenní turnaj se spaním na místě. Startovné ve výši 3800 Kč hradí klub, ubytování a stravu si budeme hradit sami. Prosím o vyplnění účasti hráčů ve sdílené tabulce, případné zájemce ze strany rodičů prosím o zanechání komentáře pod tímto příspěvkem. Nejpozději do 15.8.2021 musíme nahlásit minimální počet (2-3 rodiče navíc oproti původně nahlášenému počtu dle pořadatele ubytujeme vždy), od tohoto počtu se následně bude odvíjet celková částka za ubytování a stravu, počítejte však předběžně s částkou maximálně do 1000 Kč (zahrnuje ubytování, oběd a večeři v sobotu + snídani a oběd v neděli). Turnaj začíná v sobotu v 11:30, konec v neděli je naplánován na 15:30.
Díky a hezký zbytek víkendu!
Trenéři
Dne: 27. 07. 2021, 09:09
Vložil:
Vážení rodiče,

POZOR změna účtu!!!

Od nové sezony (1.8.2021) platí pouze účet u České spořitelny č. 6099236319/0800

Také vzhledem k tomu, že FŠ Třebíč postupně rozšířila svoji činnost na všechny měsíce v roce. Už druhým rokem organizujeme i dobrovolné tréninky v prázdninových měsících, upravují se od nové sezony 2021/22 úhrady příspěvků na činnost. A to tak, že v příspěvcích bude zahrnuta úhrada všech 12 měsíců.

Termíny splatnosti se nemění.
Veškeré změny částek a ostatní pokyny k platbě naleznete na:
Dne: 26. 07. 2021, 17:44
Vložil:
Vážení rodiče,

POZOR změna účtu!!!

Od nové sezony (1.8.2021) platí pouze účet u České spořitelny č. 6099236319/0800

Také vzhledem k tomu, že FŠ Třebíč postupně rozšířila svoji činnost na všechny měsíce v roce. Už druhým rokem organizujeme i dobrovolné tréninky v prázdninových měsících, upravují se od nové sezony 2021/22 úhrady příspěvků na činnost. A to tak, že v příspěvcích bude zahrnuta úhrada všech 12 měsíců.

Termíny splatnosti se nemění.
Veškeré změny částek a ostatní pokyny k platbě naleznete na:
Dne: 30. 04. 2021, 10:09
Vložil:
Dobrý den, vážení rodiče, níže odkaz na informaci o členských příspěvcích
Dne: 30. 04. 2021, 10:07
Vložil:
Vážení rodiče,

další aktuální informace k úhradě příspěvků.
Vzhledem k stále ještě nejasné situaci (vládní opatření) vám dáváme na vědomí upravený návrh:

Opět prodlužujeme splatnost příspěvků a to do 30.4.2021.
Zároveň platí informace z minulého měsíce ("Odpuštění příspěvků ve výši jednoho měsíce = za listopad, a to formou snížení jarního příspěvku o jeden měsíc, případně vrácení příspěvku už za podzim těm, kteří na jaře pokračovat nebudou. Pokud se chystáte na jaře pokračovat, o snížení příspěvků nemusíte žádat, automaticky bude vybírán o jeden měsíc nižší příspěvek za jaro. Pokud máte zájem o vrácení měsíčního příspěvku za podzim z jakéhokoli důvodu, kontaktuje prosím Irenu Křečkovou. Pokud se rozhodnete Fošku podpořit na jaře platbou celého nesníženého příspěvku, budeme si toho opravdu vážit vzhledem k nastalé a očekávané situaci se sponzory a očekávání nižších příjmů klubu.

Plná výše příspěvků na jarní část sezony, snížená o platbu za listopad 2020 (pro ty, co uhradili i tento měsíc v minulé platbě)
roč. 2013 až dorost - 1800Kč
roč. 2014 a ml. - 1.000Kč
jesličky - 500Kč

3. Ohledně placení příspěvků za jarní činnost navrhujeme pravidla (s platbami prosím ještě vyčkejte do dubna, kdy budeme informace dál projasňovat):

kdo využívá individuální tréninky s našimi trenéry, hradí měsíční příspěvek v plné výši bez dalšího navyšování (v rámci ČR se částka za individuální trénink pohybuje od několika set kč po tisícové částky za jeden trénink) – týká se měsíců ledna a února
kdo tréninky nevyužívá, hradí za období bez klasického režimu příspěvky ve výši 25% pro alespoň částečné pokrytí fixních nákladů na chod klubu.
kdo tréninky pouze vyzkoušel a nechtěl pokračovat, platí pro něj varianta 25%.
pokud se někomu, kdo tréninky využívá, ale částka zdá neadekvátní, má právo zaplatit poměrnou část, kterou uzná za vhodnou.
pokud se někomu využívání individuálních tréninků a cena za ně zdá neadekvátní opačným směrem (moc levné), má možnost přispět více
v období, kdy vládní nařízení znemožnila i omezený chod tréninků a činnost FŠ probíhá pouze on-line, budou hráči platit příspěvky ve výši 25% pro alespoň částečné pokrytí fixních nákladů na chod klubu – týká se měsíce března

Za výkonný výbor klubu

Martin Daněk
Dne: 30. 04. 2021, 09:57
Vložil:
Vážení rodiče,

další aktuální informace k úhradě příspěvků - změny vyznačeny pro lepší orientaci červeně:
Vzhledem k stále ještě nejasné situaci (vládní opatření) vám dáváme na vědomí upravený návrh:

Opět prodlužujeme splatnost příspěvků a to do 30.4.2021.
Zároveň platí informace z minulého měsíce ("Odpuštění příspěvků ve výši jednoho měsíce = za listopad, a to formou snížení jarního příspěvku o jeden měsíc, případně vrácení příspěvku už za podzim těm, kteří na jaře pokračovat nebudou. Pokud se chystáte na jaře pokračovat, o snížení příspěvků nemusíte žádat, automaticky bude vybírán o jeden měsíc nižší příspěvek za jaro. Pokud máte zájem o vrácení měsíčního příspěvku za podzim z jakéhokoli důvodu, kontaktuje prosím Irenu Křečkovou. Pokud se rozhodnete Fošku podpořit na jaře platbou celého nesníženého příspěvku, budeme si toho opravdu vážit vzhledem k nastalé a očekávané situaci se sponzory a očekávání nižších příjmů klubu.

Plná výše příspěvků na jarní část sezony, snížená o platbu za listopad 2020 (pro ty, co uhradili i tento měsíc v minulé platbě)
roč. 2013 až dorost - 1800Kč
roč. 2014 a ml. - 1.000Kč
jesličky - 500Kč

3. Ohledně placení příspěvků za jarní činnost navrhujeme pravidla (s platbami prosím ještě vyčkejte do dubna, kdy budeme informace dál projasňovat):

kdo využívá individuální tréninky s našimi trenéry, hradí měsíční příspěvek v plné výši bez dalšího navyšování (v rámci ČR se částka za individuální trénink pohybuje od několika set kč po tisícové částky za jeden trénink) – týká se měsíců ledna a února
kdo tréninky nevyužívá, hradí za období bez klasického režimu příspěvky ve výši 25% pro alespoň částečné pokrytí fixních nákladů na chod klubu.
kdo tréninky pouze vyzkoušel a nechtěl pokračovat, platí pro něj varianta 25%.
pokud se někomu, kdo tréninky využívá, ale částka zdá neadekvátní, má právo zaplatit poměrnou část, kterou uzná za vhodnou.
pokud se někomu využívání individuálních tréninků a cena za ně zdá neadekvátní opačným směrem (moc levné), má možnost přispět více
v období, kdy vládní nařízení znemožnila i omezený chod tréninků a činnost FŠ probíhá pouze on-line, budou hráči platit příspěvky ve výši 25% pro alespoň částečné pokrytí fixních nákladů na chod klubu – týká se měsíce března

Za výkonný výbor klubu

Martin Daněk
Dne: 17. 12. 2020, 14:29
Vložil:
Vážení rodiče,

po zvážení všech okolností přicházíme s návrhem ohledně příspěvků za podzimní období narušené omezením možnosti trénovaní "naživo" a věříme, že jej shledáte férovým.
Vzhledem k tomu, že jsme se snažili využít období netrénovaní i jinak (online, vzdělávání se trenérů, soutěž,..), rádi bychom navrhli tuto variantu:

- Odpuštění příspěvků ve výši jednoho měsíce a to formou snížení jarního příspěvku o jeden měsíc, případně vrácení příspěvku už za podzim těm, kteří na jaře pokračovat nebudou. Pokud se chystáte na jaře pokračovat, o snížení příspěvků nemusíte žádat, automaticky bude vybírán o jeden měsíc nižší příspěvek za jaro. Pokud máte zájem o vrácení měsíčního příspěvku za podzim z jakéhokoli důvodu, kontaktuje prosím Irenu Křečkovou. Pokud se rozhodnete Fošku podpořit na jaře platbou celého nesníženého příspěvku, budeme si toho opravdu vážit vzhledem k nastalé a očekávané situaci se sponzory a očekávání nižších příjmů klubu.

roč. 2013 až dorost - 1800Kč
roč. 2014 a ml. - 1.000Kč
jesličky - 500Kč

V případě, že máte jakékoli otázky, podněty, nesouhlasy k této problematice, prosím, ozvěte se přímo mě (Martin Daněk, 724830169, martin.danek@fstrebic.cz).

Věřím, že návrh, který jsme předložili a který je v silách klubu utáhnout, budete považovat za rozumný.

Děkuji za pozornost,

Martin Daněk, zástupce Výkonného výboru
Dne: 17. 12. 2020, 12:18
Vložil:
Vážení rodiče,

po zvážení všech okolností přicházíme s návrhem ohledně příspěvků za podzimní období narušené omezením možnosti trénovaní "naživo" a věříme, že jej shledáte férovým.
Vzhledem k tomu, že jsme se snažili využít období netrénovaní i jinak (online, vzdělávání se trenérů, soutěž,..), rádi bychom navrhli tuto variantu:

- Odpuštění příspěvků ve výši jednoho měsíce a to formou snížení jarního příspěvku o jeden měsíc, případně vrácení příspěvku už za podzim těm, kteří na jaře pokračovat nebudou. Pokud se chystáte na jaře pokračovat, o snížení příspěvků nemusíte žádat, automaticky bude vybírán o jeden měsíc nižší příspěvek za jaro. Pokud máte zájem o vrácení měsíčního příspěvku za podzim z jakéhokoli důvodu, kontaktuje prosím Irenu Křečkovou. Pokud se rozhodnete Fošku podpořit na jaře platbou celého nesníženého příspěvku, budeme si toho opravdu vážit vzhledem k nastalé a očekávané situaci se sponzory a očekávání nižších příjmů klubu.

roč. 2013 až dorost - 1800Kč
roč. 2014 a ml. - 1.000Kč
jesličky - 500Kč

V případě, že máte jakékoli otázky, podněty, nesouhlasy k této problematice, prosím, ozvěte se přímo mě (Martin Daněk, 724830169, martin.danek@fstrebic.cz).

Věřím, že návrh, který jsme předložili a který je v silách klubu utáhnout, budete považovat za rozumný.

Děkuji za pozornost,

Martin Daněk, zástupce Výkonného výboru
Dne: 13. 11. 2020, 19:45
Vložil:
Vážení Fošáci!
Soutěž s názvem "V pohybu je skrytý poklad" je v plném proudu a stále je možnost se do ní zapojit a zasoutěžit si o skvělé ceny a dárečky!
Děkujeme všem, kteří nám posíláte videa, či dotazy, jak na to. Rozhodli jsme se na základě dotazů vám natočit krátkého průvodce s odpověďmi na vaše dotazy, které shlédnete tak, že kliknete na odkaz na spodní části příspěvku!

Pokud ve videu nenajdete potřebné informace, zkuste https://fstrebic.cz/skryty-poklad/, kde úplně dole jsou vypsaná pravidla. V případě, že byste nenašli odpověď na vaše dotazy, kontaktujte nás ve zpráva na www.facebook.com/fstrebic/.

Těšíme se na další zapojené!
Dne: 10. 11. 2020, 13:41
Vložil: MB
Do konce roku je povinné pro všechny členy, kteří jsou v klubu registrováni, aby potvrdili příchozí email z FAČRu (měl by přijít v nebližších dnech). Výzvu k potvrzení přijměte a potvrďte asociaci svůj email.
Dne: 10. 11. 2020, 10:35
Vložil: MB
Do konce roku je povinné pro všechny členy, kteří jsou v klubu registrováni, aby potvrdili příchozí email z FAČRu (měl by přijít v nebližších dnech). Výzvu k potvrzení přijměte a potvrďte asociaci svůj email.
Dne: 09. 11. 2020, 22:14
Vložil:
Do konce roku je povinné pro všechny členy, kteří jsou v klubu registrováni, aby potvrdili příchozí email z FAČRu (měl by přijít v nebližších dnech). Výzvu k potvrzení přijměte a potvrďte asociaci svůj email.
Dne: 11. 12. 2018, 07:30
Vložil:
Srdečně zveme všechny příznivce na ples Fotbalové školy Třebíč, který se koná 19. ledna 2019 v Klubu Hájek.

Kolik je cena vstupenek a kde je zakoupit, se dozvíte na odkazu níže!

Těšíme se na vás!
Dne: 30. 04. 2018, 10:46
Vložil: MB
30.04. Pondělí - trénink se ruší!
01.05. Úterý - Trénink dle plánu (16:30) na Kubišce.
04.05. Pátek - Zápas v Koutech (16:30)
05.05. Sobota - Minirepublika Příbram
- přišlo rozlosování nadstavby okresu, tak vám ho zasílám. Jelikož máme v sobotu 5.5. Minirepubliku, tak jsme utkání s Kouty přehodili na 04.05.

- zde zasílám rozlosování dalších nadstavbových zápasů (změny jsou možné)
12.05. (SO) ??:?? | Zbrojovka Brno (budu uhánět rozlosování)
13.05. (NE) 10:00 | FŠ Třebíč "B" - Březník
20.05. (NE) 13:30 | Stará Říše - FŠ
26.05. (SO) 12:00 | Minirepublika Bratislava
27.05. (NE) 10:00 | FŠ Třebíč "B" - Valeč
02.06. (SO) 11:30 | Jemnicko - FŠ
17.06. (NE) 10:00 | FŠ - Moravské Budějovice
Dne: 23. 04. 2018, 10:57
Vložil: MB
Níže zasílám obrázek s rozpisem zápasů a turnajů.
Dne: 06. 04. 2018, 08:16
Vložil: MB
Pozvánka na příměstský fotbalový kemp!
16.07 - 20.07.2018 | 7 - 13 let
Přihlášky podávejte rychle, zájemci se hrnou :-)
Více informací na:
Dne: 08. 09. 2017, 11:35
Vložil: MB
INFO K TURNAJI v ČB pro nominované hráče:
Sraz u Penny na Borovině v 8:30
Adresa, kde se bude hrát turnaj - Dlouhá 280, Borek u Českých Budějovic.
12h je zahájení turnaje, čili na místě potřebujeme být v 11h a konec turnaje se počítá na 16:30.
Předpokládaný návrat do 19h.

Nadcházející zápasy

Nenašli jsme žádná aktuální data

Odehrané zápasy

TypDatum / VýkopUtkáníMístoReportáž
MU12.09.2021
10:00
SK FŠ Třebíč - Jihlava - dva zápasyVýčapy
MU18.09.2021
10:20
Bedřichov - SK FŠ Třebíč + VrchovinaBedřichov
MU23.09.2021
17:00
Havlíčkův Brod - SK FŠ TřebíčHavlíčkův Brod
MU26.09.2021
10:00
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš + HumpolecVýčapy
MU03.10.2021
10:00
SK FŠ Třebíč - Žďár nad Sázavou+ PelhřimovVýčapy
MU10.10.2021
10:20
Doubravník/Nedvědice - SK FŠ Třebíč + VrchovinaNové Město na Moravě
MU16.10.2021
09:00
Třešť - SK FŠ Třebíč + PolnáTřešť
MU24.10.2021
10:00
SK FŠ Třebíč - HFK/Náměšť + VMVýčapy

MU – Mistrovské utkání
PU – Přátelské utkání
T – Turnaj
S – Soustředění

Zimní tréninky

Den Začátek - Konec Místo
Úterý17:30 - 19:00UT Bartuškova
Středa16:00 - 17:30Hala SPŠT
Pátek15:45 - 17:00Hala Týnská

Týmové dokumenty

Název dokumentu  
Informace o zpracování osobních údajů + GDPRZobrazit dokument
Souhlas se zpracováním osobních údajů - MarketingZobrazit dokument
Potvrzení o zdravotní způsobilostiZobrazit dokument
Potvrzení o bezinfekčnostiZobrazit dokument
Registrace FAČRZobrazit dokument

Soupiska hráčů

Baláš Oliver Marek
Buriánek Jan
Caha Matěj
Chudoba Matěj
Havelka Jan
Hrobský Vojtěch
Kloudová Jolana
Kocmánek Matyáš
Malenová Rozálie
Nestrojil Jáchym
Nosek Adam
Palík Daniel
Polovčík Nikolas
Průšová Eliška
Pánková Viktorie
Přibil Mikuláš
Rygl Richard
Tománek Kristián
Urban Petr
Válek Matyáš

Členské příspěvky

POZOR!!! ZMĚNA ÚČTU!

Od nové sezony (1.8.2021) platí účet u České spořitelny č. 6099236319/0800

PŘÍSPĚVKY NA 1. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce SRPNA daného roku
PŘÍSPĚVKY NA 2. POLOLETÍ KAŽDÉ SEZÓNY splatné do konce LEDNA daného roku


MOŽNOSTI PLATBY:

1) bankovním převodem:
– č.ú.: 
6099236319/0800
– var. symbol: rodné číslo hráče
– do zprávy pro příjemce uveďte jméno hráče

ZÁKLADNÍ SOUROZENCI
ROČNÍK Částka/měsíc Částka/pololetí Částka/měsíc Částka/pololetí
2014 až dorost 400,- Kč 2.400,- Kč 300,- Kč 1.800,- Kč
2015 (U7) 250,- Kč 1.500,- Kč 200,- Kč 1.200,- Kč
školička (U6) 250,- Kč 1.500,- Kč 200,- Kč 1.200,- Kč
hrající/netrénující 170,- Kč 1020,- Kč 130,- Kč 780,- Kč
jesličky 100,- Kč 600,- Kč 50,- Kč 350,- Kč

Nad stanovenou částku mají rodiče možnost platit „dobrovolný příspěvek“ FŠ Třebíč, který není nijak určen a jeho výše závisí vždy na plátci.

Realizační tým

Michal Kabeláč

Michal Kabeláč

Team manager
+420 604 914 294
Robin Havelka

Robin Havelka

Trenér
+420 777 994 458
Jiří Křivánek

Jiří Křivánek

Trenér

Důležité termíny a dokumenty

  1. Důležité termíny pro rodiče

  • Zde vypisujeme zásadní termíny pro rodiče, které je třeba odevzdat, vyplnit, zaplatit s ohledem k určitému období.
  • Jedná se o nejzásadnější dokumenty a platby v rámci klubu i legislativy

Předmět Termín Příloha
Platba za členství FAČR 1.1. – 15.1. Přejít na web
Potvrzení o zdravotní způsobilosti do prvního tréninku nové sezóny Prohlášení
Platba příspěvků na 2. pololetí do 31.01. Zobrazit příspěvky
Platba příspěvků na 1. pololetí do 31.08. Zobrazit příspěvky