U12: Report z utkání se Sigmou Olomouc
Zápas se Sigmou Olomouc byl o poznání lepší, než minulá utkání. Jsem moc rád, že jsem opět viděl na hřišti dravost, chuť, nasazení, hlad po míči a touhu vyhrávat – v soubojích, šancích, obcházení. Je na snadě říct, že soupeř nám usnadnil rozehru od brankáře, takže jsme se k našemu tématu ani nedostali a mohli …